Viete, ako zvoliť správnu metódu na zlepšenie rozvoja vášho tímu? My áno!

Nedostatok vhodných IT pracovníkov vám bráni v rozvoji vášho podnikania? Máte pocit, že by ste mohli rozšíriť svoju spoločnosť, ale stále vám chýbajú programátori? Alebo možno zodpovedáte za zavádzanie nových technológií a hľadanie ľudí, ktorí vám v tomto procese pomôžu? Ak ste na aspoň jednu z vyššie uvedených otázok odpovedali kladne, znamená to, že ste na správnom mieste, aby ste zistili, ako zlepšiť svoje podnikanie a premeniť svoje nešťastie na veľký úspech.

SDA

Zlepšite svoje podnikanie, čo znamená, investujte do IT!

So spoločnosťami spolupracujeme od úplného začiatku nášho pôsobenia na trhu. Ako SDA sme už úspešne realizovali viac ako 200 tréningových a náborových projektov s rôznymi obchodnými partnermi z Poľska i zo zahraničia. Spektrum našich aktivít sa zameriava na zvyšovanie kvalifikácie, rekvalifikáciu, získavanie najlepších talentov a poskytovanie hotových zamestnancov, ktorí sú vyškolení.. V rámci našich projektov zameraných iba na spoločnosti môžeme s hrdosťou povedať, že sme prijali 45 programátorov pre spoločnosť Sapiens a viac ako 70 pre spoločnosť Nordea, čo je len vrchol ľadovca!

Zoznámime sa a prediskutujeme požiadavky vášho podnikania!

V SDA sa staráme o celý proces:

01

stanovíme ciele a predpoklady konkrétneho projektu,

02

propagujeme a inzerujeme projekt po celom internete,

03

organizujeme informačné stretnutie pre uchádzačov,

04

PRIJÍMAME! Počas jedného projektu môžeme zhromaždiť dokonca niekoľko stoviek kvalitných aplikácií,

Náš druhý jednoduchý krok pre Váš rozvoj!

Nábor

vďaka našej rozsiahlej sieti náborových pracovníkov, veľkému množstvu prebiehajúcich kurzov a prosperujúcemu modernému marketingovému oddeleniu dokážeme zhromaždiť dokonca desiatky aplikácií pre konkrétnu pozíciu v konkrétnom projekte.

Čo poskytneme

vyberieme najlepších uchádzačov zo zozbieraných žiadostí a zahájime kurz, po ktorom vaša spoločnosť získa určitý počet ľudí pripravených pracovať

Podporte svojich zamestnancov pri dosahovaní najvyšších úrovní výkonu

Kurz programovania je tiež skvelým riešením pre zamestnancov, ktorí vo vašej spoločnosti pracujú dlhodobo. V spolupráci s SDA zvýšite kvalifikáciu zamestnancov IT, ale tiež preškolíte zamestnancov, ktorí potrebujú nové výzvy, ale nechcú zmeniť zamestnávateľa. Poskytnete svojej spoločnosti stály prísun vysokokvalitných programátorov a zabránite odlivu špičkových zamestnancov. Kurz programovania ponúka zamestnancom skutočnú príležitosť zvýšiť si zárobok, a to formou uznania a ocenenia konkrétneho zamestnanca, a navyše zabraňuje profesionálnemu vyhoreniu lojálnych a hodnotných ľudí.

2 kroky k zlepšeniu vášho podnikania!

Zvyšovanie kvalifikácie

transformujte priemerných členov tímu s nevyužitým potenciálom na ctižiadostivých špičkových vodcov vo svojom odbore prostredníctvom precíznych, praktických a prispôsobených tréningových programov.

Rekvalifikácia

Využite talent, ktoré už máte a pretrénujte cenných a talentovaných ľudí, namiesto míňania času a peňazí na nábor nových

Spoluprácou s SDA delegujete úlohy na odborníkov s osvedčeným a efektívnym postupom, stratégiou a spôsobom činnosti. Zároveň si ponechávate možnosť prispôsobiť proces a mať úplnú kontrolu nad jeho priebehom.

SDA

Urobte teda týchto pár malých krokov a

vylepšite svoj tím prostredníctvom intenzívneho školenia, hodnotenia a ponuky špičkových IT špecialistov

rýchlejšie kritické pracovné pozície, čo znižuje náklady na nábor

znížte straty efektívnym náborovým a implementačným programom

Už nečakajte! Kontaktujte nás! Spoločne prediskutujeme riešenia, ktoré zlepšia vašu spoločnosť a premenia vaše podnikanie na úspech.

Nemôžeme zabudnúť spomenúť, že náš tím tvoria ľudia s vášňou, ktorí sa s radosťou a odhodlaním delia o svoje vedomosti. Naši tréneri sú ľudia, ktorí pracujú v priemysle a dokonale poznajú školiace problémy a témy, ako aj špecifickosť tohto trhu. Vďaka nim budú vaši zamestnanci nielen rozvíjať nové zručnosti, ale dostanú sa aj do hĺbky a budú sa usilovať o neustály rozvoj a rozširovanie svojich vedomostí. Zvýšte vášeň vašich zamestnancov pre prácu v IT priemysle.