Učte budúcich vývojárov vo vašom domovskom meste a získajte nové zručnosti a odmeny.

SDA sa nachádza po celom svete. Chceme, aby ste sa stali inštruktorom. Ak ste skúsený vývojár s potenciálom výučby – tak ste práve pre nás!

Naším cieľom je pomôcť ľuďom zmeniť profesionálny život. Veríme, že programátorom sa za určitých okolností môže stať každý. Všetko, čo potrebujete, je vášeň pre hádanky, logické myslenie a tvrdohlavosť :) Pripojte sa k nám a pomôžte budúcim inovátorom pokračovať v kariérnom postupe.

SDA

Prečo učiť na SDA?

Pripojte sa k globálnej spoločnosti s obrovskou sieťou skúsených vývojárov

Získajte prístup k najlepším školiacim materiálom a poskytnite svoje podnety na vytvorenie nových

Podeľte sa o svoje odborné znalosti a zlepšite svoje vodcovské a medziľudské schopnosti

Ako vás odmeníme?

Komunita rovesníkov

Staňte sa súčasťou medzinárodnej siete inštruktorov. Vymieňajte si vedomosti, skúsenosti a spätnú väzbu. Zvýšte svoju viditeľnosť medzi ostatnými.

Zostrenie zručností

Ako inštruktor si osvojíte svoje vodcovské schopnosti, reč na verejnosti a učiteľské schopnosti. Vybavíme vás potrebnými nástrojmi a budeme neustále zdieľať spätnú väzbu.

Širšie vedomosti

Staňte sa špecialistom na portfólio s našimi online materiálmi, ktoré sú k dispozícii pre vaše pohodlie. Precvičte si svoje manažérske a trénerské schopnosti.

Super Workshopy

Využite naše originálne workshopy pre trénerov a zistite, čo dobré môže byť pre vašu kariéru tým, že sa stanete inštruktorom.

Flexibilný rozvrh

Vy rozhodujete o tom, čo a kedy bude fungovať. Nie je potrebné sa vzdať svojej každodennej práce. S našimi víkendovými a večernými režimami môžete učiť vo voľnom čase podľa svojho pohodlia.

Práca trénera v SDA mi pomohla zdokonaliť svoje soft skills - napríklad pred verejným prejavom alebo riadením tímu. Rovnako si vážim všetkých pozitívnych a skúsených kolegov, s ktorými som sa stretol. Vždy je užitočné rozšíriť svoju profesionálnu sieť. Mohol by som povedať, že odporúčam učiť na SDA ďalším skúseným vývojárom :)

Marek Bobcow

Softvérový inžinier, SDA tréner

Ako najímame?

Podajte žiadosť na našom webe alebo na sociálnych sieťach

Porozprávajte sa s naším tímom a povedzte nám o svojich cieľoch a skúsenostiach

Hovorte o technických detailoch s našim hlavným špecialistom

Staňte sa trénerom a vyberte si predmety, ktoré chcete učiť

Učte svoju triedu, inšpirujte ostatných a pomôžte im pokračovať v ich vysnívanej kariére

Staňte sa trénerom – prihláste sa!

 

Pripojte sa k nám, ak máte minimálne 2 roky skúseností ako vývojár a sadu dobrých soft skills: pozitívny prístup, dobré komunikačné schopnosti, empatia. Mali by ste byť k dispozícii na vedenie kurzov cez víkendy alebo večery. Teraz prijímame zamestnancov: Bratislava, Kosice