IT je robustné odvetvie so spoločnosťami, ktoré sa zameriavajú na budovanie základov a postupov, ktoré zvyšujú ich odolnosť v náročných časoch, a preto poskytuje bezpečné a stabilné pracovné miesta. Zoznámte sa s tým, ako trh IT v Európe reagoval na COVID-19, preskúmajte najlepšie platené technologické pozície a uvidíte, prečo je učenie sa kódovania to najlepšie, čo dnes môžete pre svoju kariéru urobiť! Stiahnite si náš dokument a zistite:

Aké sú momentálne najhorúcejšie pracovné miesta v oblasti IT?

Akých odborníkov hľadajú spoločnosti?

Aké zručnosti potrebujete, aby ste uspeli v technike?

Ktoré programovacie jazyky sú momentálne najcennejšie?

Naši odborníci preskúmali trh IT v Európe a radi by sa s vami podelili o svoje cenné poznatky. Zaregistrujte sa a získajte zadarmo kópiu nášho exkluzívneho digitálneho informačného dokumentu ešte dnes!

 

Vyplnením tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov a na to, aby sme vás kontaktovali s cieľom poskytnúť vám kurz v oblasti technológií, o ktoré sa zaujímate (informačnú povinnosť)

Ak chcete dostávať informácie, ktoré vám pomôžu rozvinúť vašu kariéru v IT, ako napríklad informácie o iných kurzoch, propagačných akciách, priemyselných podujatiach, pracovných ponukách a stážach atď., Na vami poskytnuté kontaktné údaje, začiarknite políčko nižšie:

* Povinné políčka