Daj si novoročné predsavzatie!

Dopraj si oneskorený darček, ktorý ti dlho vydrží. Všetky naše kurzy teraz získaš so zľavou až 30 %!

Chcem ešte jeden darček

Ako získať najlepší darček na Nový rok?

Začiatok roka je časom zmien a plánovania toho, čo nás čaká. Nakoniec si daj novoročné predsavzatie, ktoré ti poslúži aj po rokoch – kariéra v IT. Pretože len teraz môžeš získať viac za menej: využi novoročnú zľavu 30 %!

Až 30 % zľava!

Obdaroval si svojich blízkych na Vianoce čarovnými darčekmi? Potom nezabudni na seba. Aj ty si zaslúžiš špeciálny darček, ktorý ti zostane na dlho. Preto sme pre teba pripravili 30 % zľavy na každý kurz v našej ponuke. Vďaka tomu môžeš ušetriť aj viac ako 1 280 €!

Znie ti to dobre?

Vyplň formulár v dolnej časti stránky a my sa ti ozveme!

Zanechaj nám svoje telefónne číslo!

Využi najlepšiu novoročnú ponuku

Najlepšie darčeky sú tie, ktoré ti zostanú na celý život.

Prihlás sa na kurz prostredníctvom formulára v dolnej časti stránky.

Od 9. decembra 2022 do konca 15. januára 2023 sa prihlás na kurz, ktorý zahŕňa jednu z nasledujúcich technológií: Javascript, Python, Software Tester, Data Science a UX/UI Designer.

Všetky uvedené kurzy získaš so zľavou až 30 %.

Na všetky kurzy počas uvedeného obdobia sa vzťahuje zľava až 30 % zo štandardnej ceny služby. Na všetky uvedené kurzy v balíkoch  Kariéra v IT, Kariéra v IT PRO a Garancia práce sa vzťahuje zľava vo výške 30 %.

V čom sa Kariéra v IT PRO líši od štandardného balíka Kariéra v IT?

Oproti štandardnej ponuke Kariéra v IT je verzia PRO obohatená o individuálne kariérové poradenstvo, pracovný koučing a konzultácie s koučom. Využitie tejto ponuky ti umožní vstúpiť na trh IT s ešte kompletnejším balíkom vedomostí.

 • Kurz v rámci stanoveného počtu hodín so školiteľom (školenie od základov, Scrum Workshop, HR Class, IT Interview)
 • Školiace materiály (prístup do znalostnej databázy, videoškolenia, pracovný zošit – manuál, prístup do knižnice SDA)
 • Skúška
 • Osvedčenie o absolvovaní kurzu
 • Certifikát SDA
 • Prístup do študentskej zóny
 • Príprava životopisu a profilu na sieti Linkedin s kariérnym poradcom

 • Kurz v rámci stanoveného počtu hodín so školiteľom (školenie od základov, Scrum Workshop, HR Class, IT Interview)
 • Školiace materiály (prístup do databázy znalostí, videoškolenia, pracovný zošit, prístup do knižnice SDA, Tester+)
 • Skúška
 • Osvedčenie o absolvovaní kurzu
 • Certifikát SDA
 • Prístup do študentskej zóny
 • Príprava životopisu a profilu na sieti Linkedin s kariérnym poradcom
 • Individuálne kariérne poradenstvo
 • Koučovanie v oblasti práce
 • Individuálne konzultácie s koučom

Prečo investovať do balíka Garancia práce?

Okrem výhod zahrnutých v balíku Kariéra v IT PRO si zakúpením Garancie zamestnania maximálne zvýšiš svoje šance na čo najskorší vstup na trh práce. Príbehy našich absolventov potvrdzujú, že využitie Garancie práce ti umožní nájsť si zamestnanie už počas kurzu! 

V rámci tejto služby navyše získaš celý rad aktivít, ktoré ťa pripravia na kariéru v IT. Patrí medzi ne dodatočné školenie v aplikáciách Asana alebo v kurzových materiáloch, ako aj konzultácie v anglickom jazyku alebo simulované náborové pohovory so spätnou väzbou od skúsených personalistov.

Naši kariérni poradcovia ti budú priebežne poskytovať aj voľné pracovné miesta, o ktoré sa môžeš uchádzať, a rozvojové úlohy, ktoré ti pomôžu lepšie sa pripraviť na pohovory, starať sa o svoju osobnú značku online a umožnia ti vyniknúť medzi ostatnými kandidátmi.

Pozri si, ktoré technológie sa môžeš naučiť

Python

Python je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších a najpoužívanejších programovacích jazykov na svete. Python je taký obľúbený preto, že sa v ňom dá vyvíjať prakticky akákoľvek technológia a akékoľvek odvetvie. Používajú ho mnohé veľké spoločnosti, ako napríklad Google, Facebook a Netflix.

Data Science

Dátový vedec je jedným z najvyhľadávanejších IT odborníkov v odvetví, ktorý v sebe ako “renesančný človek” spája kompetencie a schopnosti programátora a dátového analytika. Mal by mať zmysel pre podnikateľa a obchodného analytika, ako aj získať kompetencie v oblasti matematiky, štatistiky a programovania.

Javascript

Ak rozdelíme webové stránky na to, čo vidí každý používateľ, keď zadá adresu webovej stránky do vyhľadávača, a na to, čo na prvý pohľad nevidí, Front-end je viditeľná časť webovej stránky a práve ňou sa zaoberajú špecialisti v tejto oblasti. Práve oni sa starajú o to, aby boli stránky príjemné na pohľad, preto sú na tejto pozícii mimoriadne dobre hodnotení ľudia s vycibreným vizuálnym vkusom.

Software tester

Tester je osoba, ktorá kontroluje softvér, vychytáva chyby a analyzuje požiadavky na konkrétnu aplikáciu alebo program. Rozlišujú sa dva typy testerov: manuálny tester, ktorý ručne kontroluje produkt a posudzuje, či všetky funkcie fungujú správne a efektívne, a automatický tester, ktorý musí pripraviť skripty.

UX/UI Designer

UX/UI Designer sú v skutočnosti dve rôzne profesie, ktoré však majú k sebe veľmi blízko. Prvý z nich sa zaoberá navrhovaním webových stránok a digitálnych produktov tak, aby boli intuitívne a príjemné pre používateľa (user experience). Návrhár používateľského rozhrania (UI) sa naopak zameriava na prípravu návrhov cieľových rozhraní.

Naši experti

Software Developer

Nasiha Maleškić

Nasiha v súčasnosti pracuje pre jednu z najväčších farmaceutických spoločností na svete – MSD, ako softvérová vývojárka v oblasti bioinformatiky. Pracovné skúsenosti získala aj v spoločnostiach CN Group a NCR. Miluje šport, je držiteľkou čierneho pásu v karate a viac ako dva roky sama trénovala bojové umenia. Vo voľnom čase hrá tenis, pláva alebo jazdí na bicykli.

Senior Software Developer

Jan Špaček

Jan má dlhoročné skúsenosti ako softvérový vývojár v úspešných startupoch ako Kiwi.com a Twisto.cz. V súčasnosti pracuje v britskej dopravnej spoločnosti, kde sa venuje zlepšovaniu kvality údajov a vytváraniu obchodných informácií. Keď neprogramuje, venuje sa kickboxu a turistike za jedlom.

Software Developer

Matouš Kyncl

Skúsený vývojár Matouš pracuje pre Seznam.cz. V minulosti pracoval pre spoločnosť Avast a nebojí sa čeliť novým výzvam. Medzi jeho nedávne úspechy patrí presun veľkých a komplexných projektov do cloudu a nastavenie procesov CI/CD. Zaujíma sa o všetko, čo súvisí s technológiami. Matouš sa rád venuje nízkoúrovňovej elektronike, grafickému programovaniu a svetu nových technológií.

Vyplň formulár

 

Daruj si ten najlepší darček na Vianoce. Vyplň nasledujúci formulár a zúčastni sa vianočnej akcie. Ozveme sa ti a podpíšeme zmluvu.