SDA / black week

Zmena softvéru počas Black Week

Pri kúpe našich kurzov so zľavou 40 % teraz dostaneš navyše kurz UX/UI Designer alebo Software Tester zadarmo!

Hľadáš svoju cestu v IT a rozmýšľaš nad kariérnym postupom? Chceme ti túto voľbu uľahčiť!

aktualizuj svoju kariéru!

2022.11.27 23:59:59

Nepremárni svoju šancu! Máme k dispozícii len 50 miest.

Zmeň svoj softvér!

Black Week v Software Development Academy

Odteraz môže byť rebranding do IT ešte jednoduchší! Pri príležitosti tohtoročného Black Week sme pre teba pripravili jedinečnú príležitosť na trhu – počas tohto obdobia si kúpiš kurz programovania lacnejšie a druhý získaš zadarmo. Ešte stále máš pochybnosti? Nechaj nás ich rozptýliť.

Máš pochybnosti, či je IT odvetvie pre teba?


Začiatok novej kariérnej dráhy so sebou prináša mnoho pochybností. My ich poznáme a rozumieme im! Ak váhaš, či sa nájdeš v programovaní, a zvažuješ aj iné možnosti, potom je táto ponuka určená práve pre teba. Ak máš pocit, že by si radšej skúsil svoje sily v inej oblasti, potom môžeš začať druhý kurz.

Nezastavuj sa vo svojom vývoji


Život v oblasti IT sa kódovaním nekončí. Stojí za to učiť sa nové veci! V technologických odvetviach sa nezostáva stáť na mieste a zamestnávatelia oceňujú všestranné skúsenosti. Nauč sa zákutia programovania, získaj kompetencie z druhého kurzu a teš sa ešte väčšiemu úspechu na trhu práce.

Buď súčasťou zmeny, ktorá sa tak či tak udeje


Za prácou v IT nasleduje množstvo výhod a uľahčení. Nie je to len vysoký plat, ale aj stabilné povolanie, v ktorom môžete počítať s modernými benefitmi alebo 100 % prácou na diaľku. Je to odvetvie budúcnosti, v ktorom bude v budúcnosti pracovať väčšina ľudí. Môžeš to robiť už teraz.

Prijmi výzvu, ktorá sa ti oplatí na celý život


Nepodľahni novembrovému nákupnému šialenstvu, na Black Week investuj do niečoho, na čo sa ti v byte nebude zbierať prach. Veď načo ti je tá zľavnená chladnička alebo vysávač?

Takáto príležitosť sa naskytne len raz za rok!

A ak ju využiješ, zostane ti na celý život. Prihlás sa teraz!

  1. Prihlás sa na kurz prostredníctvom formulára v dolnej časti stránky.

    Od 10. novembra do konca 27. novembra sa prihlás na kurz, ktorý zahŕňa jednu z nasledujúcich technológií: Python alebo Data science v balíčkach Kariéra v IT alebo Záruka zamestnania.

  2. Využi akciu a získaj kurz UX/UI Designer alebo Software Tester zadarmo!

    Na všetky kurzy počas uvedeného obdobia sa vzťahuje zľava 40 % zo štandardnej ceny vzdelávacej služby. Pri zakúpení kurzov programovania ponúkame prvým 50 študentom druhý školiaci kurz technológií Software Tester a UX/UI Designer zadarmo. Počíta sa postupnosť registrácie.

  3. Ak sa domnievaš, že by si radšej vyskúšal svoje schopnosti i v inej oblasti, využi bezplatné kurzy.

    Hneď ako sa prihlásiš na druhý kurz, dostaneš od nás informácie o kurzoch, ktoré sa čoskoro začnú vo zvolenej technológii. Na začatie ďalšieho kurzu máš 90 dní od podania žiadosti.

Zaregistruj sa ešte dnes!

Neodkladaj, nie zajtra. Dnes! Prihlás sa na kurz a získaj ďalší darček zadarmo!

prihlásiť sa

Zisti, ktoré technológie sa môžeš naučiť

Python

Python je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších a najpoužívanejších programovacích jazykov na svete. Python je taký obľúbený preto, že sa v ňom dá vyvíjať prakticky akákoľvek technológia a akékoľvek odvetvie. Používajú ho mnohé veľké spoločnosti, ako napríklad Google, Facebook a Netflix.

Data Science

Dátový vedec je jedným z najvyhľadávanejších IT odborníkov v odvetví, ktorý v sebe ako “renesančný človek” spája kompetencie a schopnosti programátora a dátového analytika. Mal by mať zmysel pre podnikateľa a obchodného analytika, ako aj získať kompetencie v oblasti matematiky, štatistiky a programovania.

Len teraz, keď si kúpiš jeden kurz, druhý dostaneš zadarmo!

Klikni a zisti podmienky akcie Black Week v SDA!

Podmienky

Keď si kúpiš kurz programovania, druhý kurz dostaneš zadarmo

Software tester

Tester je osoba, ktorá kontroluje softvér, zachytáva chyby a analyzuje požiadavky na konkrétnu aplikáciu alebo program. Rozlišujú sa dva typy testerov: manuálny tester, ktorý ručne kontroluje produkt a posudzuje, či všetky funkcie fungujú správne a efektívne, a automatický tester, ktorý musí pripraviť skripty.

V tejto profesii sú veľké možnosti, a to tak z hľadiska odborného rastu a kariérneho postupu, ako aj z hľadiska vysokých platov a komplexných znalostí.

UX / UI Designer

UX/UI Designer sú v skutočnosti dve rôzne profesie, ale majú k sebe veľmi blízko. Prvé z nich sa zaoberá navrhovaním webových stránok a digitálnych produktov tak, aby boli intuitívne a príjemné pre používateľa (user experience). Návrhár používateľského rozhrania (UI) sa naopak zameriava na prípravu návrhov cieľových rozhraní.

Tieto profesie si nevyžadujú odborné znalosti programovania, ale stále ide o profesie v oblasti IT. Ak ťa rozčuľujú webové stránky a aplikácie, na ktorých nič nenájdeš, tento kurz je pre teba – budeš mať možnosť ovplyvniť ich budúci vzhľad.

Oni už začali pracovať v IT!

“SDA som objavila úplne náhodou, keď som uvažovala o profesijnej zmene. Z viacerých kurzov som si vybrala SW tester práve cez SDA nakoľko ponúkalo najviac hodín s lektormi a výučba prebiehala počas víkendu, čo bolo pre mňa dôležité. Kurz môžem len odporučiť.”

Lucia Valková

“S SDA som absolvoval kurz software tester, ktorý mi priblížil prácu testra, pracovné postupy a často používané nástroje. Počas tohto kurzu som sa na hodinách stretol s veľmi milými a skúsenými lektormi z rôznych spoločností. Celkovo bol kurz pre mňa veľkým prínosom a správnou investíciou do samého seba.”

Richard Kolesár

“O kurze software testera u SDA som sa dozvedel od môjho brata, ktorému prišla reklama na zmenu povolania. Keďže vedel, že mňa zaujíma IT tak mi ho preposlal. Následne som sa zapísal na webínar, kde som dostal detailnejšie informácie o tomto kurze, čo ma hneď oslovilo a zapísal som sa naň. Kurz je výborný obsiahli, spoznal som veľa nástrojov a techník, ktoré sa používajú na testovanie. Lektori sú skúsení testreri, ktorí majú reálnu prax v testovaní. Kurz ma nadchol a otvoril nové dvere možností za, čo som vďačný SDA a aj lektorom z kurzu.”

Matúš Macove

“S kurzem Software Tester jsem byla velmi spokojená. Materiály byly přehledné a dostupné, lektoři byli velmi ochotní, probrali s námi daná témata a měli i dobré připomínky z praxe. Nejvíce oceňuji výbornou komunikaci a organizaci v rámci celého týmu SDA.”

Michaela Šimková

Vyplň formulár

Začni nový život. Vyplň nižšie uvedený formulár, aby si sa mohol zúčastniť na akcii Black Week 2 v 1, a my sa ti ozveme a zaregistrujeme ťa.