SDA / O nás

Spoľahni sa na nás, keď v IT začínaš!

Prácu v technologickom priemysle môže získať každý, ak sa zaujíma o svet IT. Sme presvedčení, že na to, aby ste sa stali softvérovým vývojárom, nepotrebujete titul z informatiky.

Na kvalitu našich kurzov dohliada viac ako 75 kvalifikovaných koordinátorov, pretože tvoja spätná väzba a spokojnosť sú pre nás dôležité.

Spokojnosť študentov meriame vždy počas kurzu aj po jeho skončení. Máme celé oddelenie, ktoré sa venuje kariérnej podpore a poradenstvu pre našich študentov, aby sme sa uistili, že dokážu využiť svoje novozískané vedomosti v praxi.

Kto sme?

Na trhu sme už mnoho rokov a vybudovali sme globálnu komunitu od Európy až po Áziu.
Vieme, aké to je začať novú kariéru v úplne inej oblasti.
Technologický priemysel však hľadá talenty a ponúka množstvo príležitostí.
Dôveruj nám, vieme, ako to funguje.

4.7/5

385 recenzie

4.7/5

384 recenzie

4.69/5

333 recenzie

Pomáhame ti splniť tvoje sny

Všetko je o ľuďoch

Sme skupina nadšených ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti komerčných IT projektov. Naši inštruktori nie sú len teoretici – kurzy riadia praktici z odvetvia. S nadšením sa delíme o vedomosti a pomáhame v rozvoji našich študentov. Veríme, že IT je pre každého – stačí sa odvážiť a uskutočniť to.

Pridaj sa k nám a prispej k zmene

Pridaj sa k tímu SDA

Si pripravený spochybniť status quo a pomáhať ľuďom pri zmene kariéry? Stále hľadáme talenty, ktoré sú pripravené hľadať nové riešenia, sú odhodlané a vo všetkom, čo robia, sú zamerané na zákazníka. Znie to ako ty?

kontaktuj nás

Staň sa inštruktorom

Ak sa chceš stať vynikajúcim rečníkom, trénovať svoje mäkké zručnosti a rozšíriť svoje vedomosti, možno máme niečo pre teba. Pridajte sa k nášmu tímu a staň sa mentorom novej generácie softvérových vývojárov a zvyšuj svoje zručnosti!

dozvedieť sa viac

Začni svoj príbeh úspechu tu

Absolvuj kurz, rozvíjaj svoje zručnosti, získaj kariérne poradenstvo a vstúp do IT sektora s veľkou chuťou.

Pozri si naše kurzy

Naši partneri