MESIAC DESIGNU  – 30% zľava na kurz UX/UI Design – do 17.6.2024

SDA / kurzy

Kurzy

Kurzy môžeš teraz financovať úradom práce!

Veríme, že v IT môže pracovať skutočne každý.

Od novej kariéry už ťa delí iba pár krokov.

pozri si kurzy

Prečo študovať s našou akadémiou?

 

100% diaľkovo

Naše kurzy sú vyučované 100% diaľkovo. Môžeš teda študovať odkiaľkoľvek a nemusíš sa stresovať s dochádzaním. Stačí ti iba počítač a internet.

 

Bez predchádzajúcich skúseností

Na našich kurzoch nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti. Naše kurzy ťa pripravia od základov až na pokročilú úroveň.

 

Kariérna podpora

Naša akadémia poskytuje možnosť kariérnej podpory po celú dobu štúdia aj po ňom. Pomôžeme ti s prípravou na úspešný pracovný pohovor.

 

Mentor

Po celú dobu štúdia a 3 mesiace po ňom môžeš mať pri sebe mentora, ktorý s tebou bude všetko konzultovať a pomáhať ti so štartom tvojej novej kariéry.

Pre koho naše kurzy sú?

Naše kurzy sú otvorené širokej verejnosti a všetkým, ktorí si chcú naštartovať svoju kariéru v IT a zmeniť život k lepšiemu.

Si medzi nimi?

Pokiaľ si zavítal/a sem na stránky našej akadémie, potom si pravdepodobne medzi nimi. Už na nič nečakaj a vyber si kurz, ktorý ťa zaujal. To, aká bude tvoja budúcnosť záleží na prítomnom okamihu.

som medzi nimi

V akom režime prebieha výučba?

Víkendový režim

Môžeš si zvoliť kurz vo víkendovom režime a lekcie tak absolvovať vždy v sobotu a nedeľu v čase od 9:00 h do 14:00 h. Časy sú iba orientačné, presný časový harmonogram obdržíš ku každému kurzu zvlášť.

stiahnuť ukážkový rozvrh

Večerný režim

Môžeš si zvoliť kurz vo večernom režime a lekcie tak absolvovať vždy od pondelka do štvrtka vo večerných hodinách od 17:30 h do 21:30 h. Časy sú iba orientačné, presný časový harmonogram dostaneš ku každému kurzu zvlášť.

stiahnuť ukážkový rozvrh

Aktuálne vypísané kurzy

filter 0

filter

žiadne výsledky

Data Science

Chceš získať schopnosti, ktoré majú cenu zlata? Získaj najsexi prácu 21. storočia. Pýtaj sa, analyzuj detaily a staň sa špecialistom na vedu o údajoch. Priprav sa na úspech!

zisti viac
 • dátum
  29.06
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  208 h
  cena
  1 430 EUR 2 850 EUR
  Najnižšia cena za posledných 30 dní je 1 430 EUR

  Najnižšia cena za posledných 30 dní je 1 430 EUR

  promo!

UX/UI Design

Ani tá najlepšia aplikácia sa nezaobíde bez atraktívneho vzhľadu a plynulého toku. Prihlás sa na tento kurz a staň sa dizajnérom UX/UI, ktorého produktové tímy potrebujú na palube. Vybuduj si súbor zručností, ktoré ti pomôžu v budúcnosti.

Zisti viac
 • dátum
  13.07
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  176 h
  cena
  1 860 EUR 2 650 EUR
  Najnižšia cena za posledných 30 dní je 1 860 EUR

  Najnižšia cena za posledných 30 dní je 1 860 EUR

  promo!

Software Tester

Spoločnosť Nissan kedysi stiahla z trhu viac ako milión áut kvôli zlyhaniu softvéru. Chceš ovplyvniť kvalitu softvéru? Staň sa testerom softvéru a rozvíjaj svoju kariéru v zaujímavých tímoch QA.

Zisti viac
 • dátum
  13.07
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  125 h
  cena
  2 150 EUR
 • dátum
  19.08
  režim
  večer
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  125 h
  cena
  2 150 EUR

AI Engineer

Ponor sa do sveta umelej inteligencie a podieľaj sa na procese strojového učenia. V priebehu kurzu budeš mať príležitosť vytvárať AI modely od nuly a zároveň sa budeš podieľať na zlepšovaní tých existujúcich.

zisti viac
 • dátum
  22.07
  režim
  večer
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  510 h
  cena
  2 030 EUR
 • dátum
  24.08
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  510 h
  cena
  2 030 EUR

Python

Chceš rozvíjať svoju kariéru v globálnych technologických gigantoch ale aj v startupoch? Python je tvoj programovací jazyk. Nauč sa a podporuj inováciu pomocou umelej inteligencie a strojového učenia.

Zisti viac
 • dátum
  12.08
  režim
  večer
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  285 h
  cena
  2 850 EUR

Data Analyst

Rozvíjajte svoje schopnosti v analýze dát s naším komplexným kurzom Data Analyst. Od základných princípov až po pokročilé techniky.

zisti viac
 • dátum
  17.08
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  364
  cena
  1 800 EUR

Ako vieme, že učíme dobre?

Náš program sme pripravili v súlade s vlastnou metodikou SDA v oblasti IT. Pozri sa, na čom je založený:

Teória sa rovná praxi

Ak chceš byť vo svojom odbore najlepší, musíš sa učiť od odborníkov z praxe. Preto sú našimi školiteľmi ľudia, ktorí denne pracujú v oblasti IT. Spolupracujeme s viac ako 1000 odborníkmi! Je to veľmi dôležité, pretože školiteľ je prvou osobou, ktorá môže potvrdiť tvoje schopnosti a dať ti prvé odporúčanie pre budúceho zamestnávateľa.

Tímová práca

Chceme, aby ťa kurz čo najlepšie pripravil na to, čo ťa čaká v novom zamestnaní. Ak chceš pracovať efektívne, musíš byť schopný nájsť riešenia v tíme. Preto pracujeme v skupinách do 20 ľudí. Školiteľ ich rozdelí do menších tímov a vy spoločne pracujete na konkrétnych úlohách.

Podpora individuálnej práce

Dostaneš od nás originálne materiály. Vytvoril ho tím takmer 100 IT špecialistov v oblasti programovania, testovania, dizajnu a analýzy údajov. Neustále kontrolujeme materiály a dohliadame na ich kvalitu. Je pre nás dôležité, aby sme ťa viedli k správnemu riešeniu. Robíme všetko pre to, aby sme tvoj čas využili efektívne.

Sledovanie pokroku v štúdiu

Našou najvyššou prioritou je, aby si bol motivovaný študovať čo najlepšie. Preto pravidelne realizujeme testy, ktoré školiteľovi umožnia posúdiť úroveň tvojich vedomostí. Ak sa v ktorejkoľvek fáze vyskytne problém, okamžite reagujeme a navrhujeme riešenia, napríklad opakovanie konkrétnych lekcií. Na samom konci kurzu absolvuješ skúšku, ktorá potvrdí tvoje nové vedomosti.

Pozrite sa, čo o nás napísali naši absolventi

S kurzem Software Tester jsem byla velmi spokojená. Materiály byly přehledné a dostupné, lektoři byli velmi ochotní, probrali s námi daná témata a měli i dobré připomínky z praxe. Nejvíce oceňuji výbornou komunikaci a organizaci v rámci celého týmu SDA.

Michaela Šimková Kurz Software Tester
Reviews stars

Kurz bol dobre zorganizovaný. Štúdium na diaľku mi vyhovovalo, keďže som si ho robil popri práci. Akadémia ma dobre uviedla do sveta IT a testovania. Získal som dobrý prehľad o teórii, technikách a nástrojoch, ktoré sa pri práci používajú. Po absolvovaní kurzu je človek pripravený získať aj medzinárodne uznávaný certifikát ISTQB. Školili nás skúsení lektori. Boli medzi nimi aj odborníci z RedHat a VUT Brno. Kurz ma zároveň pripravil aj na to, ako si nájsť prvú prácu v IT.

Dominik Doubek Kurz Software Tester
Reviews stars

Ráda se vzdělávám a zlepšuji své skills. Většinu času jako samouk. V případě pythonu jsem udělala výjimku a pod vedením odborníků, kteří mají praxi v oboru se mi podařilo své znalosti nabýt rychleji a rozsáhleji, než jsem vůbec původně plánovala. Kurzem však vzdělávání pouze začíná. Důležité je se dané problematice věnovat i v praxi. Zkoumat různé možnosti, dále se vzdělávat a zjišťovat další informace, což u někoho, koho to skutečně baví, není problém.

Kateřina Krátká Kurz Python
Reviews stars

Ještě v průběhu kurzu, před skončením, jsem byl schopný najít si práci jako programátor. Zaměstnanci SDA jsou vstřícní a milí a lektoři skvělí! Vřele doporučuji.

Martin Korduliak Kurz Software Tester
Reviews stars

SDA som objavila úplne náhodou, keď som uvažovala o profesijnej zmene. Z viacerých kurzov som si vybrala SW tester práve cez SDA nakoľko ponúkalo najviac hodín s lektormi a výučba prebiehala počas víkendu, čo bolo pre mňa dôležité. Kurz môžem len odporučiť.

Lucia Valková Kurz Software Tester
Reviews stars

O kurze software testera u SDA som sa dozvedel od môjho brata, ktorému prišla reklama na zmenu povolania. Následne som sa zapísal na webínar, kde som dostal detailnejšie informácie o tomto kurze, čo ma hneď oslovilo a zapísal som sa naň. Kurz je výborný obsiahli, spoznal som veľa nástrojov a techník, ktoré sa používajú na testovanie. Lektori sú skúsení testreri, ktorí majú reálnu prax v testovaní. Kurz ma nadchol a otvoril nové dvere možností za, čo som vďačný SDA a aj lektorom z kurzu.

Matúš Macove Kurz Software Tester
Reviews stars

U SDA jsem absolvoval první kurz JavaScriptu, HTML a CSS. Dostalo se mi vyčerpávající a ucelené informace s bohatým informačním zdrojováním do internetu i do vlastní knowledge base SDA. Velice oceňuji agilní přístup lektorů i projektové koordinátorky a úctyhodnou snahu poskytnout studentům maximální servis. Myslím že na trhu se vzděláváním v tomto oboru nemá SDA konkurenci.

Petr Strašík Kurz JavaScript
Reviews stars

S SDA som absolvoval kurz software tester, ktorý mi priblížil prácu testra, pracovné postupy a často používané nástroje. Kurz bol rozdelený na niekoľko častí a každá z nich bola vedená iným lektorom, ktorý vždy priniesol iný pohľad na vec, iný druh podania informácií takže to nebolo nikdy monotónne. Nechýbala ani motivácia študentov, rady a postupy, ktoré by mohli pomôcť kariérne. Na konci kurzu sme spojili sily a vyskúšali si prácu v tíme na záverečnom projekte. Celkovo bol kurz pre mňa veľkým prínosom a správnou investíciou do samého seba.

Richard Kolesár Kurz Software Tester
Reviews stars

Čo potrebuješ na štúdium?

Silnú motiváciu

Na štúdium našich kurzov budeš potrebovať predovšetkým silnú motiváciu a odhodlanie pre zmenu. Naše kurzy trvajú niekoľko mesiacov a po celú dobu štúdia je potrebné, na zabezpečenie úspechu, plniť všetky zadania na 100%.

Online IT kurzy

Vlastný počítač

Naše kurzy prebiehajú 100% diaľkovo a všetka práca prebieha na počítači, preto sa bez vlastného zariadenia a stabilného pripojenia k internetu nezaobídeš.

Ako Získať Kariéru Snov a Zlepšiť Platové Podmienky Bez Čakania na Roky Skúseností

Angličtinu na úrovni B1/B2

Naše kurzy prebiehajú v českom a slovenskom jazyku, ale študijné materiály a všetko názvoslovie je v angličtine. V IT svete je angličtina hlavným komunikačným jazykom a preto sa bez nej nezaobídeš ani vo svojom budúcom zamestnaní.

Máš otázky ohľadom štúdia?

Napíš nám a my sa s tebou do 48 h spojíme a všetko s tebou preberieme.