MESIAC DESIGNU  – 30% zľava na kurz UX/UI Design – do 17.6.2024

SDA / Kariérný test

Zisti, kam ťa tvoje odhodlanie môže posunúť

Chceš od života niečo nové, ale nevieš, ako začať? Žiadny problém! Sme tu, aby sme ti pomohli.

Pripravili sme test, ktorý preverí tvoje silné stránky. Na základe toho sa dozvieš, ktorá technológia je pre teba najvhodnejšia. Na vyplnenie testu budeš potrebovať približne 20 minút.

Chcem si urobiť test

Využi skúsenosti, ktoré už máš

Možno si ani neuvedomuješ, aké žiaduce sú pre tvojho budúceho zamestnávateľa tvoje vedomosti, ktoré už máš. Si napríklad učiteľ? Skvele sa budeš hodiť na vzdelávacie projekty. Alebo možno dnes pracuješ v bankovníctve? Poskytovatelia finančných aplikácií sa o teba budú uchádzať dvojnásobne! V odvetví IT ocenia aj tvoje mäkké zručnosti.

Chcem si urobiť test

Ako sa pripraviť na test

Otázky sa týkajú tvojich záujmov a charakterových vlastností. Nie sú potrebné technické znalosti. Preto jednoducho:

  1. Vyhraď si približne 20 minút pre seba

  2. Pamätaj, že prvá myšlienka je najlepšia

  3. Pri každej otázke môžeš vybrať len jednu odpoveď.

Daj sa do práce! Začať testovať teraz

Chcem si urobiť test

SDA tu! Radi ťa spoznávame

Sme z Gdyne, ktorá je najšťastnejším mestom v Poľsku. Nie, nie je to náhoda. Sme presvedčení, že niekedy je potrebné šťastiu pomôcť. Radi okolo seba vytvárame priestor, ktorý nám umožňuje rásť a silnieť. Preto sme si vybrali odvetvie budúcnosti – IT. Vyučujeme programovanie. Našim študentom chceme pomôcť úspešne dosiahnuť ich sen o práci, ktorá im umožní žiť život, ktorý ich baví. Naše šťastie šírime ďalej! Sme najväčšia IT akadémia v Európe. Dozvieš sa o nás napríklad hneď za hranicami v susednej Českej republike alebo tam, kde priemerná ročná teplota presahuje 19 stupňov nad nulou – v Albánsku.