MESIAC DESIGNU  – 30% zľava na kurz UX/UI Design – do 17.6.2024

SDA / Course – Cybersecurity

Chceš ponoriť do sveta Cybersecurity?

Ponor sa do sveta kybernetickej bezpečnosti a chránených informácií.

Už ťa nebaví byť v práci monotónny a nedocenený? Príď na bezplatný webinár, kde odpovieme na všetky tvoje otázky

zisti viac

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.

5 dôvodov prečo si vybrať kurz CyberSecurity

 1. Kariérne príležitosti

  Kurz v oblasti kybernetickej bezpečnosti ti otvorí dvere k širokej škále kariérnych príležitostí. Bezpečnostní odborníci sú hľadaní vo firmách všetkých veľkostí a odvetví, čo ti poskytne široké možnosti uplatnenia.

 2. Rastúci dopyt

  S narastajúcim množstvom kybernetických hrozieb sa zvyšuje aj dopyt po odborníkoch na kybernetickú bezpečnosť. Absolvovanie kurzu v tejto oblasti ti poskytne znalosti a zručnosti, ktoré sú v dnešnom digitálnom svete veľmi žiadané.

 3. Ochrana dát a súkromím

  Kybernetická bezpečnosť sa stáva čoraz dôležitejšou z hľadiska ochrany osobných údajov a citlivých informácií. Absolvovaním kurzu získaš znalosti, ako chrániť dáta a súkromie jednotlivcov, čo je kľúčové pre moderné spoločnosti a organizácie.

 4. Rozmanitosť a výzvy

  Svet kybernetickej bezpečnosti je dynamický a stále sa vyvíja. Absolvovanie kurzu ti umožní neustále sa učiť nové techniky, sledovať najnovšie trendy a stále sa vyvíjať v obore plnom výziev.

 5. Finančná odmena

  Práca v oblasti kybernetickej bezpečnosti často ponúka konkurenčné platové ohodnotenie. Vzhľadom na dôležitosť ochrany dát a informácií sú organizácie ochotné investovať do kvalifikovaných bezpečnostných odborníkov.

Čo okrem samotného kurzu?

Výber novej cesty je dôležité, ale aj stresujúce rozhodnutie. Pravdepodobne sa ti v hlave preháňa milión myšlienok. Čo ďalej? Ako si nájdem dobrú prácu? A práve tu prichádzame my.
Aby sme ťa čo najviac podporili v procese zmeny odboru, poskytujeme nielen kurz, ale aj kompletný balík výhod. Čo to znamená? Okrem obrovskej dávky vedomostí, ktoré od nás získaš, sme pre teba pripravili aj:

Kariérne poradenstvo

Počas kurzu sa zúčastníš praktických workshopov s naším kariérnym poradcom, ktorý ťa pripraví na začatie procesu hľadania práce. Okrem toho sa dozvieš, ako si dobre počínať počas prijímacieho pohovoru, kde hľadať informácie o zaujímavých podujatiach v odbore a ako sa efektívne odlíšiť od ostatných juniorov.

Individuálne konzultácie o životopise

Počas kurzu ti pomôžeme vytvoriť profesionálny životopis, ktorý sa stane tvojou vizitkou na trhu práce. Naši kariérni poradcovia ťa tiež podporia pri vytváraní tvojho profilu na sieti LinkedIn a poradia ti, ako získať prvé zamestnanie v IT odvetví.

Simulácia technickej konverzácie

Na záver kurzu sme pripravili simuláciu technického náboru. Je podobná tomu, s čím sa pravdepodobne stretneš počas výberového konania na nové pracovné miesto v IT. Jeden z našich školiteľov bude hrať úlohu technického náborára, aby si overil tvoje vedomosti v praxi, a potom ti pošle spätnú väzbu o tvojich výsledkoch.

Virtuálna knižnica

Získaš prístup do našej virtuálnej knižnice SDA plnej elektronických kníh, audiokníh a videokurzov, ktoré ti umožnia hlbšie preskúmať tajomstvá sveta IT. Okrem toho tu nájdeš materiály užitočné počas školenia a predmety užitočné pri učení sa anglického jazyka. Prístup k našim virtuálnym policiam budeš mať aj po skončení kurzu.

3 500 EUR

prihlásiť sa

Čo všetko je zahrnuté v cene kurzu?

 1. Kurz
  Kurz prebieha online cez platformu Zoom pod dohľadom trénera. Získaš všetky potrebné znalosti pre úspešnú kariéru špecialistu na kybernetickú bezpečnosť.
 2. Pristup do študentskej zóny
  Získaš prístup do Študentskej zóny – miesta, kde nájdeš všetky organizačné informácie o tvojom školení: informácie o kurze, prístup do virtuálnej učebne, rozvrh, informácie o knižnici SDA a mnoho ďalších. 
 3. Študijné materiály
  Získaš prístup k školiacim materiálom. Patria medzi ne: Pracovný zošit, znalostná báza, videoškolenie, prístup do knižnice SDA.
 4. Záverečné Testy
  Testy ti poskytnú možnosť sledovať svoj pokrok. Vďaka záverečným testom zistíš, ako si si viedol/a v predchádzajúcom module. 
 5. Výstupný projekt
  V rámci kurzu zrealizuješ štyri praktické projekty (celkom 56 hodín). 
 6. Potvrdenie o absolvovaní kurzu
  Po absolvovaní kurzu získaš atestáciu, ktorá potvrdzuje účasť vo výučbe [minimálne 60% dochádzka]. Obsahuje aj informácie o Software Development Academy ako organizátorovi.
 7. SDA certifikát
  Certifikát SDA potvrdzuje tvoju účasť v kurze a získanie kompetencií pre prácu špecialistu na kybernetickú bezpečnosť. Náš certifikát je široko uznávaný medzi spoločnosťami z IT sektoru v Európe.
 8. Balíček Kariéra v IT
  Budeš od nás cyklicky dostávať sadu tipov týkajúcu sa trhu práce a činností, ktoré stoja za to robiť, aby bol pracovný proces úspešný.
 9. Individuálny pohovor s kariérnym poradcom
 10. HR workshop
  V priebehu kurzu máš možnosť zúčastniť sa 3,5h webinára vedeného kariérovým poradcom. Prejdete celým náborovým procesom od vytvorenia životopisu až po dôležitosť prepojeného profilu. 
 11. Simulácia IT pohovoruZúčastníš sa individuálnej schôdzky so školiteľom, ktorá pomáha s prípravou na technický pohovor. Vďaka simulácii pracovného pohovoru sa dozvieš, ako vyzerá náborový proces v IT a nebude to tak stresujúce.
 12. SCRUM workshop
  6 hodín, vzdialený workshop Metodika projektového riadenia SCRUM so samostatným certifikátom.

Ako financovať kurz?

Jednorazová platba

Nepotrebuješ splátky ani financovanie? Vyberte si jednorazovú platbu. Pomocou tohto formulára môžeš vždy počítať s dodatočnou zľavou.

SDA splátky

Individuálne ti pripravíme splátkový kalendár. Spoj sa s nami a na všetkom sa s tebou dohovoríme.

Potrebuješ hodiny navyše?

Sam sa rozhodni, koľko času chceš stráviť s trénerom počas každej lekcie! Je to len na tebe.

 

Podpora pri učení

Ak máš pocit, že sa ti nedarí zvládnuť učivo na hodine, môžeš získať ďalšiu podporu!

Obohatené portfólio

Môžeš si vytvoriť ďalší projekt, aby si náboroví pracovníci všimli tvojho portfólia!

Lepšia asimilácia vedomostí

Chceš si prezrieť materiál? Zmeškal si niečo na hodine? Žiadny problém!

Podpora po skončení kurzu

Absolvoval si kurz? Pripravuješ sa na nábor? Môžeš to robiť pod dohľadom skúseného trénera.

Extra design

Chceš, aby tvoj záverečný projekt vyčnieval z davu? Stačí využiť dodatočnú podporu!

Získavanie nových poznatkov

Programuješ, ale chceš sa naučiť niečo o testovaní? Žiadny problém, môžeš sa stretnúť s trénerom akejkoľvek špecializácie.

Základný

3h

196 EUR

Standard

5h

316 EUR

Pro

10h

596 EUR

Prečo sa oplatí vybrať službu Kariéra v IT? Prečítaj si otázky a odpovede o tomto balíčku.

Kariéra v IT je balíček pozostávajúci z dvoch fáz. Prvá časť začína školením – od prvého dňa kurzu budeš v kontakte s kariérnym poradcom, ktorý ťa bude krok za krokom podporovať na tvojej ceste do IT.

Druhá časť začína po skončení kurzu. Po tomto dátume začneš veľmi intenzívne spolupracovať s mentorom, ktorý ti pomôže orientovať sa na trhu práce.

Čo presne je súčasťou balíčka Kariéra v IT??

Okrem štandardných balíkov Znalosti a Kariéra v IT obsahuje Kariéra v IT oveľa viac, aby si sa po absolvovaní kurzu čo najrýchlejšie dostal do IT odvetvia! Úplný zoznam ďalších výhod nájdete nižšie:

Job Coaching – Počas kurzu absolvujete 3-hodinové stretnutie s Job Coachom, človekom, ktorý vám pomôže zistiť, ako fungujú moderné IT tímy. Analýza možných kariérnych ciest prispôsobená zručnostiam a skúsenostiam študentov, ich silným a slabým stránkam.

Individuálna konzultácia s trénerom – Technická podpora na začiatku tvojej kariéry je veľmi dôležitá. Preto sme naplánovali individuálne konzultácie s trénerom SDA. Je to ideálna príležitosť na diskusiu o obťažujúcich technických problémoch alebo portfóliu a projektoch, ktoré sú v ňom zahrnuté. Školenec má k dispozícii 3 hodiny a sám sa rozhoduje o výbere témy.

Budem po zakúpení balíčka Kariéra v IT zamestnaný v IT spoločnosti?

Po skončení kurzu budeš plne pripravený na svoju novú kariéru v IT a poruke budeš mať svojho mentora, ktorý ti pomôže s orientáciou na trhu práce.

Ako mi SDA pomôže pri hľadaní nového zamestnania po ukončení kurzu?

Náš mentor s tebou bude pracovať individuálne a pomôže ti s prezeraním pracovných ponúk a poskytne ti podporu počas celého náborového procesu.

Okrem toho je možnosť zúčastniť sa počas kurzu na “HR Class” – 3,5 hodinovom webinári s workshopom. Prejdeš celým procesom náboru od vytvorenia životopisu až po dôležitosť profilu na Linked-In.

Zúčastníš sa individuálneho stretnutia so školiteľom – IT Interview, ktorý ti pomôže pripraviť sa na technický pohovor. Prostredníctvom simulovaného pracovného pohovoru sa dozvieš, ako vyzerá náborový proces v oblasti IT.

Aby sme zvýšili tvoje šance na získanie novej práce, poskytneme ti simuláciu „mäkkého“ pohovoru s kariérnym poradcom, čo je simulovaný náborový pohovor (1 hod.) so spätnou väzbou od kariérneho poradcu. Toto školenie ti umožní lepšie sa pripraviť na riadny pracovný pohovor.

Vykonanie týchto úloh je povinné, pretože nám záleží na tvojom úspechu pri hľadaní práce!

Zaručíte mi po absolvovaní kurzu konkrétny plat?

Každý zamestnávateľ ponúka iné sadzby – čo my nemôžeme nijako ovplyvniť. Pomôžeme ti nájsť prvú prácu v IT, ale plat si určuješ ty a tvoj budúci zamestnávateľ.