SDA / kurzy

Preskúmaj naše kurzy

Veríme, že pracovať v odvetví IT môže skutočne každý, kto sa o to zaujíma. Aby sme ti pomohli dosiahnuť tvoj profesijný cieľ a hravo zvládli techniku, vytvorili sme programy kurzov orientované na prax, pre poskytnutie pevných základov potrebných zručností.

Využi túto ponuku

Ako vyzerá a prebieha náš kurz?

Naše kurzy sú navrhnuté tak, aby boli zrozumiteľné a prístupné pre každého. To znamená, že nie je potrebné mať žiadne predchádzajúce znalosti alebo skúsenosti v oblasti IT. Začíname od základov a naučíme ťa všetko! Pravdepodobne máš svoje vlastné každodenné povinnosti – prácu, rodinu alebo školu, takže naše kurzy organizujeme tak, aby ti to čo najviac vyhovovalo. Môžeš si vybrať večerné kurzy od pondelka do štvrtka od 17.30 do 21.00 alebo víkendové kurzy od soboty do nedele od 9.30 do 16.00.

filter 0

filter

žiadne výsledky

Software Tester

Spoločnosť Nissan kedysi stiahla z trhu viac ako milión áut kvôli zlyhaniu softvéru. Chceš ovplyvniť kvalitu softvéru? Staň sa testerom softvéru a rozvíjaj svoju kariéru v zaujímavých tímoch QA.

Zisti viac
 • dátum
  11.02
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  116 h
  cena
  1 720 EUR

UX/UI Design

Ani tá najlepšia aplikácia sa nezaobíde bez atraktívneho vzhľadu a plynulého toku. Prihlás sa na tento kurz a staň sa dizajnérom UX/UI, ktorého produktové tímy potrebujú na palube. Vybuduj si súbor zručností, ktoré ti pomôžu v budúcnosti.

Zisti viac
 • dátum
  11.02
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  163 h
  cena
  2 720 EUR

Java

Java je jadrom softvéru, ktorý používajú veľké podniky. Jej využitie sa nájde aj v najmodernejších oblastiach, ako je internet. Prihlásením sa do tohto kurzu získaš pevné základy na začatie kariéry vývojára, v jazyku Java.

Zisti viac
 • dátum
  11.03
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  327 h
  cena
  3 920 EUR

Python

Chceš rozvíjať svoju kariéru v globálnych technologických gigantoch ale aj v startupoch? Python je tvoj programovací jazyk. Nauč sa a podporuj inováciu pomocou umelej inteligencie a strojového učenia.

Zisti viac
 • dátum
  18.03
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  285 h
  cena
  2 840 EUR

Data Science

Chceš získať schopnosti, ktoré majú cenu zlata? Získaj najsexi prácu 21. storočia. Pýtaj sa, analyzuj detaily a staň sa špecialistom na vedu o údajoch. Priprav sa na úspech!

zisti viac
 • dátum
  20.03
  režim
  večer
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  214 h
  cena
  2 840 EUR

JavaScript

JavaScript, ktorý je jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich jazykov, je povinnou zručnosťou pre začínajúcich frontendových vývojárov. Nauč sa základy a preskúmaj ekosystém frameworkov, knižníc a nástrojov jazyka JavaScript, aby si si mohol nájsť prácu v akejkoľvek technologickej spoločnosti

Zisti viac

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.