Preskúmaj naše kurzy

V Software Development Academy veríme, že každý môže pracovať v IT, ak má záujem. Chceme ti pomôcť dosiahnuť tvoje kariérne ciele a uľahčiť ti zmenu pracovného prostredia, preto sme pre teba pripravili kurzy orientované na prax, ktoré ti poskytnú pevné základy a potrebné zručnosti.

Okrem toho ti ponúkame bezplatnú individuálnu konzultáciu v trvaní 30 minút! Máš pocit, že svet IT je pre teba ako stvorený, ale nevieš presne, čo chceš robiť? Nevadí, poďme o tom diskutovať spolu! Novú kariéru máš na dosah, ale základom pre výber správneho smeru pri zmene povolania je tvoja motivácia a doterajšie skúsenosti. Pomôžeme ti vybrať tú najlepšiu. Rezervuj si bezplatnú konzultáciu!

Webinare zdarma

Ako vyzerá a prebieha náš kurz?

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly srozumitelné a přístupné pro každého. To znamená, že nie je potrebné mať žiadne predchádzajúce znalosti alebo skúsenosti v oblasti IT. Začíname od základov a naučíme ťa všetko! Pravdepodobne máš svoje vlastné každodenné povinnosti – prácu, rodinu alebo školu, takže naše kurzy organizujeme tak, aby ti to čo najviac vyhovovalo. Môžeš si vybrať večerné kurzy od pondelka do štvrtka od 17.30 do 21.00 alebo víkendové kurzy od soboty do nedele od 9.30 do 16.00.

filter 0

filter

žiadne výsledky

UX/UI Design

Ani tá najlepšia aplikácia sa nezaobíde bez atraktívneho vzhľadu a plynulého toku. Prihlás sa na tento kurz a staň sa dizajnérom UX/UI, ktorého produktové tímy potrebujú na palube. Vybuduj si súbor zručností, ktoré ti pomôžu v budúcnosti.

Zistiť viac
 • dátum
  01.10
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  163 h
  cena
  2 119 EUR

Java

Java je jadrom softvéru, ktorý používajú veľké podniky. Jej využitie sa nájde aj v najmodernejších oblastiach, ako je internet. Prihlásením sa do tohto kurzu získaš pevné základy na začatie kariéry vývojára, v jazyku Java.

Zisti viac
 • dátum
  10.10
  režim
  večer
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  327 h
  cena
  3 229 EUR

Python

Chceš rozvíjať svoju kariéru v globálnych technologických gigantoch ale aj v startupoch? Python je tvoj programovací jazyk. Nauč sa a podporuj inováciu pomocou umelej inteligencie a strojového učenia.

Zisti viac
 • dátum
  15.10
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  285 h
  cena
  2 799 EUR
 • dátum
  12.11
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  285 h
  cena
  2 799 EUR

Data Science

Chceš získať schopnosti, ktoré majú cenu zlata?

zisti viac
 • dátum
  22.10
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  214 h
  cena
  2 560 EUR

Software Tester

Spoločnosť Nissan kedysi stiahla z trhu viac ako milión áut kvôli zlyhaniu softvéru. Chceš ovplyvniť kvalitu softvéru? Staň sa testerom softvéru a rozvíjaj svoju kariéru v zaujímavých tímoch QA.

Zisti viac
 • dátum
  05.11
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  116 h
  cena
  1 899 EUR

JavaScript

JavaScript, ktorý je jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich jazykov, je povinnou zručnosťou pre začínajúcich frontendových vývojárov. Nauč sa základy a preskúmaj ekosystém frameworkov, knižníc a nástrojov jazyka JavaScript, aby si si mohol nájsť prácu v akejkoľvek technologickej spoločnosti

Máš zájem o nadcházející termín tohoto kurzu? Vyplň formulář a my se ti ozveme.

Vyplň svoje údaje


  <

  close modal