SDA / kurzy / Data Analyst

Postav sa do popredia analýzy veľkých dátových súborov

Predpokladá sa, že do roku 2025 bude každý deň vytvorených 463 exabytov dát po celom svete.

zisti, ako na to
 • dátum
  17.08
  režim
  víkendy
  lokalita
  na diaľku
  hodiny
  364
  cena
  1 800 EUR
  zaregistrovať sa close modal

  4 dôvody prečo si vybrať dátovú analýzu

   

  Predná línia technologického pokroku

  Dátová analýza stojí na čele súčasného technologického pokroku. Prácou v tejto oblasti sa podieľate na vývoji a implementácii analytických metód a nástrojov, ktoré majú potenciál transformovať mnoho aspektov nášho života a práce. Od zdravotníctva po vzdelávanie, od automobilového priemyslu po finančné služby, dátová analýza mení spôsob, akým pracujeme a interagujeme s technológiou.

   

  Riešenie komplexných problémov

  Dátová analýza vám dáva možnosť riešiť niektoré z najzložitejších a najzaujímavejších problémov súčasnosti. S pomocou pokročilých analytických techník môžete prispieť k boju proti zmene klímy, zlepšovať diagnostiku a liečbu v medicíne, zvyšovať efektivitu výroby a riešiť mnohé ďalšie globálne výzvy. Práca v dátovej analýze vyžaduje kreatívne myslenie a inovatívne prístupy k problémom, čo môže byť veľmi uspokojujúce.

   

  Vysoký dopyt a atraktívne odmeny

  S rastúcim vplyvom dátovej analýzy na rôzne priemyselné odvetvia rastie aj dopyt po kvalifikovaných dátových analytikách. Tento rastúci dopyt znamená, že pozície v oblasti dátovej analýzy sú dobre platené a ponúkajú vynikajúce dlhodobé kariérne vyhliadky. Experti v dátovej analýze sú cenení pre svoju schopnosť navrhovať, implementovať a spravovať analýzy a systémy, čo im otvára dvere k príležitostiam po celom svete.

   

  Neustále učenie a profesijný rast

  Odbor dátovej analýzy je dynamický a neustále sa vyvíja, čo znamená, že ako dátový analytik budete neustále vyzývaní na učenie nových zručností a technológií. Toto neustále učenie nielenže udržuje vašu prácu zaujímavú, ale tiež zaisťuje, že zostanete na špičke technologického vývoja. Profesia v dátovej analýze ponúka jedinečnú príležitosť pre osobný a profesijný rast, ako sa snažíte pochopiť a využiť najnovšie pokroky v spracovaní a analýze dát.

  Príď si to vyskúšať na nečisto.

  Bezplatné ukážkové DEMO lekcie s lektorom ťa vtiahnu do vyučujúceho procesu celého kurzu a pomôžu ti zistiť, či je tento smer v IT pre teba to pravé.

  zúčastnit se demo lekce

  Pozri sa na jednotlivé moduly kurzu

  V rámci kurzu je pripravená kombinácia samoštúdia a interaktívnych sekcií s lektormi, pričom v rámci celého kurzu budeš pod lektorským vedením 111 hodín z celého kurzu. Študenti môžu očakávať starostlivo štruktúrovaný program, ktorý kladie dôraz na individuálny prístup a podporu od odborníkov v danej oblasti.

  Priprav sa na prácu dátového analytika

  Tento modul otvára úvod do celého kurzu dátovej analýzy. Zoznámiš sa s odborom a možnosťami, ktoré ti otvára.

  Základy Dátovej Analýzy

  Tento modul predstavuje základné aspekty dátovej analýzy. Pokrýva všetko od základnej manipulácie s dátami v Exceli po pokročilé funkcie, ako podmienené formátovanie a vzorce na čistenie dát. Modul zahŕňa aj úvod do vizualizácie dát.

  Základy programovania

  Základy programovania v jazyku Python. Komplexný úvod do základných dátových typov a štruktúr. Hlbšie ponorenie do funkcií, ktoré zdôrazňuje ich význam pri tvorbe opakovane použiteľného a modulárneho kódu.

  Nástroje a knižnice používané v dátovej analýze.

  Modul začína zberom dát pomocou Streamlitu, nasleduje prieskum Numpy pre numerické operácie a Pandas pre manipuláciu s dátami. Pokračuje vizualizáciou dát pomocou Matplotlib a Seaborn a končí nástrojmi ako Streamlit, PowerBI.

  Čo všetko je zahrnuté v cene kurzu?

  1. Kurz

   Kurz prebieha online cez platformu Zoom pod dohľadom trénera. Získaš všetky potrebné znalosti pre úspešnú kariéru AI inžiniera.

  2. Pristup do študentskej zóny

   Získaš prístup do Študentskej zóny – miesta, kde nájdeš všetky organizačné informácie o tvojom školení: informácie o kurze, prístup do virtuálnej učebne, rozvrh, informácie o knižnici SDA a mnoho ďalších.

  3. Študijné materiály

   Získaš prístup k školiacim materiálom. Patria medzi ne: Pracovný zošit, znalostná báza, videoškolenie, prístup do knižnice SDA.

  4. Záverečné Testy

   Testy ti poskytnú možnosť sledovať svoj pokrok. Vďaka záverečným testom zistíš, ako si si viedol/a v predchádzajúcom module.

  5. Výstupný projekt

   V rámci kurzu zrealizuješ praktické projekty, ktoré si potom môžeš uložiť do svojho profesijného portfólia.

  6. Potvrdenie o absolvovaní kurzu

   Po absolvovaní kurzu získaš atestáciu, ktorá potvrdzuje účasť vo výučbe [minimálne 60% dochádzka]. Obsahuje aj informácie o Software Development Academy ako organizátorovi.

  7. SDA certifikát

   Certifikát SDA potvrdzuje tvoju účasť v kurze a získanie kompetencií pre prácu AI inžiniera. Náš certifikát je široko uznávaný medzi spoločnosťami z IT sektoru v Európe.

  8. Balíček Kariéra v IT

   Budeš od nás cyklicky dostávať sadu tipov týkajú sa trhu práce a činností, ktoré stoja za to robiť, aby bol pracovný proces úspešný.

  1 800 EUR

  prihlás sa teraz

  Jak financovat kurz?

  Jednorazová platba

  Nepotrebuješ splátky ani financovanie? Zvoľ si jednorazovú platbu. Pomocou tohto formulára môžeš vždy počítať s dodatočnou zľavou.

  SDA splátky

  Nechceš kurz platiť jednorazovo, ale nechceš ani úver v banke? Nechaj si od nás vypracovať splátkový kalendár.

  Úrad práce

  Nechaj si kurzy preplatiť úradom až do výšky 1000 EUR.

  Prihlás sa na bezplatný webinár

  Pozri sa, čo sa v kurze naučíš a aké kariérne možnosti na teba v tomto obore čakajú.

  filter 0

  filter

  žiadne výsledky

  Data Analyst

  Rozvíjajte svoje schopnosti v analýze dát s naším komplexným kurzom Data Analyst. Od základných princípov až po pokročilé techniky.

  zisti viac
  • dátum
   10.06
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
  • dátum
   24.06
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku