>>kurzy so 40% zľavou!<<

Webinár zdarma – JavaScript

Chceš byť ako Google? Nauč sa JavaScript!

A vytváraj webové stránky, ktoré nebudeš chcieť opustiť.

JavaScript je zodpovedný za prvky, s ktorými môže užívateľ komunikovať. Napríklad rozbaľovacie ponuky, modálne okná a kontaktné formuláre. Používa sa aj na vytváranie animácií, videoprehrávačov a interaktívnych máp.
Zúčastni sa bezplatného webinára a zoznám sa s nami online.

prihlásiť sa na webinár

Táto udalosť sa už skončila.

Vedel si, že…?

  1. JavaScript je v súčasnosti najrýchlejšie rastúcim programovacím jazykom na svete. Budeš ho používať na vytváranie sofistikovaných webových stránok – ale to nie je jeho jediná funkcia!

  2. Tento jazyk je nevyhnutnosťou pre každého, kto sa zaujíma o vizuálne programovanie.

  3. Na začiatku svojho dobrodružstva v JavaScripte môžete zarobiť až 2 400 EUR mesačne.

  4. JavaScript je programovací jazyk, ktorý denne používajú spoločnosti ako Facebook, Google, Hitachi, IBM a Microsoft.

  5. Keď programuješ v jazyku JavaScript, môžeš hneď vidieť výsledky svojej práce. Nemusíš vytvárať dlhý kód a kontrolovať, či všetko funguje tak, ako má.

Prečo je JavaScript vhodný práve pre teba?

Pravdepodobne si kládneš otázku – som si istý, že je to správna voľba? Stojí JavaScript za môj čas? Odpoveď je jednoduchá. Rozhodne áno. Ak však potrebuješ presvedčivý argument, pozrime sa na fakty.

JavaScript je najpopulárnejší programovací jazyk na svete, ktorý používajú veľké spoločnosti. Facebook, Google, IBM a ďalšie spoločnosti. Ak sa teda chceš pridať k tejto elitnej skupine, JavaScript je dobrá voľba.

Ak sa obávaš, že programovanie v jazyku JavaScript bude pre teba príliš náročné, buď v pokoji. JavaScript je najjednoduchší programovací jazyk, takže to zvládneš bez problémov.

Chceš programovať, ale máš netrpezlivú dušu? Potrebuješ rýchle a viditeľné výsledky svojej práce, aby si nestratil motiváciu? Perfektné. Programovanie v jazyku JavaScript má tú výhodu, že všetko, čo urobíš, je po chvíli viditeľné.

Programovanie v jazyku JavaScript otvára dvere k mnohým pracovným príležitostiam. Ak sa teda strachuješ, že si po absolvovaní kurzu budeš ťažko hľadať prácu, mýliš sa. Spoločnosti stále hľadajú programátorov v jazyku JavaScript, takže budeš mať o prácu postarané.

Lepšie obdobie už nebude!

Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

prihlásiť sa na webinár

O čom budeme hovoriť?

Prečo by si mal zvážiť zmenu

Vieme, že zmena je spojená so strachom a úzkosťou. Ale stáť na mieste je ešte horšie. Zisti, ako sa môžeš rozhodnúť urobiť prvý krok a dať si šancu na lepšiu budúcnosť. Dôveruje nám už 15 000 ľudí, ktorí s nami zmenili svoju kariéru.

Ako urobiť prvý krok už dnes

Už nemusíš čakať. Zoznám sa s príbehmi ľudí, ktorí sa rozhodli pre zmenu, hoci mali veľa obáv ako ty. Už viac nepredbiehaj ostatných a vezmi veci do vlastných rúk ešte dnes.

Ako dosiahnuť svoj cieľ a zmeniť prácu

Ukážeme ti cesty, ktoré si môžeš zvoliť, aby si sa už o niekoľko mesiacov dostal z profesionálneho hľadiska na úplne iné miesto ako dnes. Navyše ti poskytneme nástroje, vďaka ktorým zistíš, aké sú tvoje silné stránky a ako ich využiť pri prezeraní pracovných ponúk.

Už nechcem čakať!

Uvoľni sa! Dokážeš viac, ako si myslíš. Naučíme ťa JavaScript od základov s využitím skúseností, ktoré už máš. To je náš tajný recept na úspech!

prihlásiť sa na webinár

Spoznaj naše kariérne možnosti