SDA / Webináre / Webinar – Python short

Informačný webinár – Python

Vyber si Python a spoznaj veľkých hráčov!

Python sa všeobecne považuje za jeden z najjednoduchších programovacích jazykov pre začiatočníkov.

Finančné inštitúcie, univerzity, technologické startupy, vládne agentúry a dokonca aj globálne giganty. Všetci používajú Python pri svojej každodennej práci. Okrem toho je podľa TIOBE od októbra 2021 najpopulárnejším jazykom na trhu IT.
Zúčastni sa bezplatného webinára a zoznám sa s nami online.

prihlásiť sa na webinár

Táto udalosť sa už skončila.

Vedel si, že…?

  1. Možno ťa to prekvapí, ale Python nie je pomenovaný podľa slávneho hada, ale podľa populárneho televízneho seriálu zo 70. rokov “Monty Python’s Flying Circus”.

  2. Python je jedným z mála programovacích jazykov, ktoré boli označené ako oficiálny jazyk Google. Python sa stal jedným z oficiálnych programovacích jazykov spoločnosti Google vďaka svojej efektívnosti. Je pre nich prínosom, pretože sa jednoducho používa aj pri rozsiahlych projektoch. Dokonca aj YouTube používa programovanie v jazyku Python.

  3. Mnoho ľudí tvrdí, že Python je jednoduchý jazyk. Základným dôvodom tohto tvrdenia je, že Python je podobnejší angličtine ako iné programovacie jazyky. Je ľahké zistiť, čo jednotlivé riadky kódu umožňujú. Všetko je jednoduché a priamočiare.

  4. Python je univerzálny programovací jazyk. V skutočnosti sa dá použiť v širokej škále scenárov kódovania, ako je vývoj webových stránok, umelá inteligencia, strojové učenie, dátová analytika, internet vecí a mnohé ďalšie.

  5. Priemerný plat python programátora je približne 2 500 EUR mesačne. Skúsenejší programátor si môže zarobiť až 3 300 EUR!

Prečo je Python vhodný práve pre teba?

Pravdepodobne si kládneš otázku – som si istý, že je to správna voľba? Stojí Python za môj čas? Odpoveď je jednoduchá. Rozhodne áno. Ak však potrebuješ presvedčivý argument, pozrime sa na fakty.

Ak dávaš prednosť hladkému chodu vecí, jazyk Python je pre teba určite vhodný. Považuje sa za najjednoduchší programovací jazyk a odporúča sa pre začiatočníkov. Rýchlo sa v ňom naučíš programovať a získaš prílev motivácie a energie pre ďalší rozvoj.

Chceš, aby tvoja práca mala zmysel? Zaujíma ťa vývoj a vieš, že vo svojej kariére nezostaneš stáť na mieste? Python je skvelým začiatkom. Pracujú na ňom veľké spoločnosti na celom svete a každý deň mení priebeh udalostí. Facebook, Netflix, IBM, NASA a mnoho ďalších. To môže byť aj tvoja realita.

Python má obrovskú a silne podporujúcu komunitu. Je to spôsobené tým, že ide o jeden z najstarších programovacích jazykov. S toľkými externými pomocníkmi sa budeš od začiatku cítiť istejšie a nájdeš odpoveď na každú svoju otázku.

Ak nemáš rad, keď ťa niekto obmedzuje, jazyk Python je pre teba ten pravý. Je mimoriadne flexibilný a vždy ti umožní vyskúšať nové veci. Tento aspekt slobody konania rozhodne odlišuje Python od iných programovacích jazykov.

Lepšie obdobie už nebude!

Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

prihlásiť sa na webinár

O čom budeme hovoriť?

Prečo by si mal zvážiť zmenu

Vieme, že zmena je spojená so strachom a úzkosťou. Ale stáť na mieste je ešte horšie. Zisti, ako sa môžeš rozhodnúť urobiť prvý krok a dať si šancu na lepšiu budúcnosť. Dôveruje nám už 15 000 ľudí, ktorí s nami zmenili svoju kariéru.

Ako urobiť prvý krok už dnes

Už nemusíš čakať. Zoznám sa s príbehmi ľudí, ktorí sa rozhodli pre zmenu, hoci mali veľa obáv ako ty. Už viac nepredbiehaj ostatných a vezmi veci do vlastných rúk ešte dnes.

Ako dosiahnuť svoj cieľ a zmeniť prácu

Ukážeme ti cesty, ktoré si môžeš zvoliť, aby si sa už o niekoľko mesiacov dostal z profesionálneho hľadiska na úplne iné miesto ako dnes. Navyše ti poskytneme nástroje, vďaka ktorým zistíš, aké sú tvoje silné stránky a ako ich využiť pri prezeraní pracovných ponúk.

Už nechcem čakať!

Uvoľni sa! Dokážeš viac, ako si myslíš. Naučíme ťa Python od základov s využitím skúseností, ktoré už máš. To je náš tajný recept na úspech!

prihlásiť sa na webinár

Spoznaj naše kariérne možnosti.