>>Požiadať o štipendium<<

Bezplatný webinár – Data Science

Stav na dáta! Vyber si najsexi povolanie 21. storočia.

Dátová veda vstupuje do nášho života a zažíva skutočný rozmach.

Rýchlosť, akou sa generujú údaje, a možnosti ich využitia v tak rozdielnych odvetviach, ako sú financie, poisťovníctvo, medicína a IT, znamená, že dopyt po ľuďoch, ktorí dokážu tieto informácie spravovať, spracovávať a optimalizovať, sa len tak nezmení.
Zúčastni sa bezplatného webinára a zoznám sa s nami online.

prihlásiť sa na webinár
 • dátum
  13.07
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal  • dátum
   27.07
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal   Vedel si, že…?

   1. Dátová veda je kombináciou informatiky, matematiky, štatistiky a odborných znalostí v danej oblasti. Objem údajov na celom svete rastie astronomickou rýchlosťou. Objem údajov vytvorených len za posledné dva roky je väčší ako objem všetkých údajov vytvorených predtým.

   2. Mesto Chicago použilo metódu R na predpovedanie, ktoré reštaurácie sa pravdepodobne dopustia porušenia predpisov počas hygienických kontrol, a to na základe faktorov, ako je dĺžka obdobia od poslednej kontroly, počet sťažností na hygienu v okolí a typ kontrolovanej prevádzky. Uprednostnením týchto prevádzok pri kontrole sa im podarilo odhaliť porušovateľov v priemere o týždeň skôr.

   3. V roku 2021 počet pracovných ponúk v oblasti dátovej vedy prevyšoval počet záujemcov o túto prácu v pomere 3:1.

   4. Dátová veda v súčasnosti riadi viac ako 90 % výdavkov na digitálny marketing veľkých spoločností v systémoch Adwords, Facebook a Amazon. Agentúry ako NeuralEdge (Adwords) a Adverio (Amazon Ads) používajú na výpočet optimálnych ponúk reklám metódu Data Science.

   5. Priemerný plat dátového vedca je približne 2 250 EUR mesačne. Plat seniorného dátového vedca môže dosiahnuť až na 3 800 EUR!

   Prečo je Data science vhodná práve pre teba??

   Pravdepodobne si kládneš otázku – som si istý, že je to správna voľba? Stojí data science za môj čas? Odpoveď je jednoduchá. Rozhodne áno. Ak však potrebuješ presvedčivý argument, pozrime sa na fakty.

   Dátový vedec dokáže premeniť údaje na konkrétne informácie bez mihnutia oka. Vďaka tomu dokáže predvídať, ale aj odporúčať realizáciu vhodných opatrení a postupov. Má veľmi silnú intuíciu, takže rýchlo vycíti, ak niečo nie je v poriadku.

   Dobrý dátový vedec má ducha skutočného hackera. Učí sa rýchlosťou svetla a je vždy v strehu. Zmena ho motivuje. Ide do toho celým srdcom a lačne absorbuje prichádzajúce informácie.

   Ak rád komunikujete s ľuďmi, táto práca je pre teba ako stvorená. Aby bol dátový vedec úspešný, musí byť dobrý v medziľudskej komunikácii. Dokážeš argumentovať a vždy nájdeš spôsob, ako ukázať svoju víziu? Úžasné. Zvládneš to perfektne!

   Máš tendenciu klásť zdanlivo hlúpe otázky? Ak áno, dátová veda je smer, vďaka ktorému sa nakoniec budeš cítiť ako ryba vo vode! V tejto práci sú otázky nevyhnutnou podmienkou.

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   O čom budeme hovoriť?

   Prečo by si mal zvážiť zmenu

   Vieme, že zmena je spojená so strachom a úzkosťou. Ale stáť na mieste je ešte horšie. Zisti, ako sa môžeš rozhodnúť urobiť prvý krok a dať si šancu na lepšiu budúcnosť. Dôveruje nám už 15 000 ľudí, ktorí s nami zmenili svoju kariéru.

   Ako urobiť prvý krok už dnes

   Už nemusíš čakať. Zoznám sa s príbehmi ľudí, ktorí sa rozhodli pre zmenu, hoci mali veľa obáv ako ty. Už viac nepredbiehaj ostatných a vezmi veci do vlastných rúk ešte dnes.

   Ako dosiahnuť svoj cieľ a zmeniť prácu

   Ukážeme ti cesty, ktoré si môžeš zvoliť, aby si sa už o niekoľko mesiacov dostal z profesionálneho hľadiska na úplne iné miesto ako dnes. Navyše ti poskytneme nástroje, vďaka ktorým zistíš, aké sú tvoje silné stránky a ako ich využiť pri prezeraní pracovných ponúk.

   Už nechcem čakať!

   Uvoľni sa! Dokážeš viac, ako si myslíš. Naučíme ťa JavaScript od základov s využitím skúseností, ktoré už máš. To je náš tajný recept na úspech!

   prihlásiť sa na webinár

   Spoznaj naše kariérne možnosti.

   Táto webová stránka používa súbory cookie.

   Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistite viac.

   Áno, súhlasím