🤩 JESEŇ je najlepší čas na štúdium! Využi 50% zľavu!🤩

SDA / Webináre / Java

Kóduj v jazyku, ktorý používa 15 miliónov zariadení.

Netflix, Spotify, Uber – všetky majú niečo spoločné s Javou!

Chceš navrhovať najzaujímavejšie riešenia v IT? Zastav sa na našom bezplatnom webinári a dozvieš sa viac o jazyku Java.

prihlásiť sa na webinár

Dátumy a časy webinárov

 • dátum
  27.09
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal

  • dátum
   03.10
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal

   Čo sa na webinári dozvieš?

   1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

    Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT na Slovensku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

   2. Zoznámiš sa s technológiou, ktorú si vyberieš

    Dozviete sa, čo je to JAVA a ako sa stať juniorským Java developerem.

   3. Dozvieš sa o programe kurzu

    Zistíš, čo sa na kurze naučíš a dozvieš sa o pracovných nástrojoch Java developera. Predstavíme ti dostupné balíky kurzov a možnosti financovania. Vyberieš si možnosť, ktorá ti najviac vyhovuje.

   Prečo si vybrať Javu?

   Java je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí chcú rýchlo vstúpiť do odvetvia IT. Spoločnosti investujú veľké prostriedky do vývoja a údržby tohto jazyka. Výsledok je vidieť na pracovných ponukách. Zamestnávatelia aj dnes najviac hľadajú vývojárov v jazyku Java. Zisti, aké výhody má tento jazyk.

   Java je všade

   Je to najobľúbenejší programovací jazyk – písanie kódu, ladenie a predovšetkým učenie je oveľa jednoduchšie ako pri iných programovacích jazykoch. Javu používa viac ako 15 miliónov zariadení!

   Jazyk, ktorý používajú giganti

   Javu používajú veľké svetové korporácie. Medzi ne patria napríklad spoločnosti Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, Intel, Netflix a NASA.

   Otvorený trh práce

   Java je mimoriadne žiadaný programovací jazyk. Trh je plný ponúk pre programátorov! Nemusíš mať veľa skúseností, aby si bol pre svoju budúcu spoločnosť užitočný

   Vysoké platy už od juniorského veku

   Správy ukazujú, že v roku 2021 mohol junior očakávať na pracovnú zmluvu až 1900 EUR mesačne.

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   Vedel si, že…

   NASA používa Javu na množstvo zaujímavých aplikácií. Jednou z nich je World Wind – virtuálny glóbus, ktorý ti umožní preskúmať akékoľvek miesto na Zemi a dokonca aj mimo našej planéty! Súčasná podoba World Wind je založená na súbore Java SDK.

   Štruktúra spoločností Netflix, Spotify a Uber je založená na Jave. A najpopulárnejšia hra všetkých čias, Minecraft, bola napísaná v jazyku Java. Notch, tvorca Minecraftu, napísal hru v jazyku Java, ktorý neskôr kúpila spoločnosť Microsoft, a nová verzia hry bola vydaná v jazyku C++.

   Java sa používa na vývoj mobilných aplikácií pre Android. Či už ide o aplikácie na zvýšenie produktivity (ako Asana), cestovanie (Airbnb) alebo platobné aplikácie (Venmo), Java je nevyhnutnosťou. A hádaj, v čom bola naprogramovaná hra Pokemon Go?

   V Jave nie je nedostatok peňazí! Plat programátora po dvoch rokoch praxe sa pohybuje od 2 200 do 2 600 EUR mesačne. To stojí za zmenu kariéry, však?

   Kódovať môže každý. Hoci niektoré pracovné pozície vyžadujú vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky alebo v príbuznom odbore, programovať sa môžeš naučiť aj sám. V našom kurze získaš nielen vedomosti, ale aj svoj prvý vlastný projekt, ktorý budeš môcť ukázať potenciálnym zamestnávateľom.

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   Spoznaj naše kariérne možnosti.