>>Požiadať o štipendium<<

Bezplatný webinár – Java

Zaujíma ťa vesmír? Pracuj ako NASA – programuj v Jave!

Odhal tajomstvá umelej inteligencie, automobilov budúcnosti a internetových gigantov.

Podľa správy, ktorú pravidelne vypracúva spoločnosť TIOBE, je JAVA v súčasnosti tretím najpopulárnejším programovacím jazykom na svete. Dôvodom je široká škála aplikácií, na ktoré sa dá použiť – od bankovníctva cez mobilné aplikácie až po každodenné zariadenia, ako sú chladničky.

Zúčastni sa bezplatného webinára a zoznám sa s nami online.

prihlásiť sa na webinár
 • dátum
  09.08
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal  Vedel si, že…?

  1. NASA používa Javu na množstvo zaujímavých aplikácií. Jednou z nich je World Wind – virtuálny glóbus, ktorý ti umožní preskúmať akékoľvek miesto na Zemi a dokonca aj mimo našej planéty! Súčasná podoba World Wind je založená na súbore Java SDK.

  2. Štruktúra spoločností Netflix, Spotify a Uber je založená na Jave. A najpopulárnejšia hra všetkých čias, Minecraft, bola napísaná v jazyku Java. Notch, tvorca Minecraftu, napísal hru v jazyku Java, ktorý neskôr kúpila spoločnosť Microsoft, a nová verzia hry bola vydaná v jazyku C++.

  3. Java sa používa na vývoj mobilných aplikácií pre Android. Či už ide o aplikácie na zvýšenie produktivity (ako Asana), cestovanie (Airbnb) alebo platobné aplikácie (Venmo), Java je nevyhnutnosťou. A hádaj, v čom bola naprogramovaná hra Pokemon Go?

  4. V Jave nie je nedostatok peňazí! Plat programátora po dvoch rokoch praxe sa pohybuje od 2 200 do 2 600 EUR mesačne. To stojí za zmenu kariéry, však?

  5. Kódovať môže každý. Hoci niektoré pracovné pozície vyžadujú vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky alebo v príbuznom odbore, programovať sa môžeš naučiť aj sám. V našom kurze získaš nielen vedomosti, ale aj svoj prvý vlastný projekt, ktorý budeš môcť ukázať potenciálnym zamestnávateľom.

  Prečo je Java pre teba tá správna?

  Pravdepodobne si kládneš otázku – som si istý, že je to správna voľba? Stojí Java za môj čas? Odpoveď je jednoduchá. Rozhodne áno. Ak však potrebuješ presvedčivý argument, pozrime sa na fakty.

  Javu používa viac ako 15 miliónov zariadení na celom svete. To všetko vďaka svojej všestrannosti. Čo to pre teba znamená? Predovšetkým sloboda voľby. Pri programovaní v jazyku Java si určite nájdeš priestor, ktorý ti bude vyhovovať.

  Java je mimoriadne obľúbený programovací jazyk, po ktorom je zo strany zamestnávateľov veľký dopyt. Trh práce je preto plný ponúk pre programátorov. Nie je potrebné mať veľa skúseností, aby bol človek prínosom pre svoju budúcu spoločnosť.

  Zo správ vyplýva, že v roku 2021 bol priemerný mesačný plat vývojára v jazyku Java približne 2 600 EUR mesačne. Znie to dobre, však?

  Jazyk Java bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť, takže jeho písanie, kompilácia, ladenie a hlavne učenie je oveľa jednoduchšie ako v iných programovacích jazykoch. Kľud! S našou podporou to dokážeš.

  Lepšie obdobie už nebude!

  Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

  prihlásiť sa na webinár

  O čom budeme hovoriť?

  Prečo by si mal zvážiť zmenu

  Vieme, že zmena je spojená so strachom a úzkosťou. Ale stáť na mieste je ešte horšie. Zisti, ako sa môžeš rozhodnúť urobiť prvý krok a dať si šancu na lepšiu budúcnosť. Dôveruje nám už 15 000 ľudí, ktorí s nami zmenili svoju kariéru.

  Ako urobiť prvý krok už dnes

  Už nemusíš čakať. Zoznám sa s príbehmi ľudí, ktorí sa rozhodli pre zmenu, hoci mali veľa obáv ako ty. Už viac nepredbiehaj ostatných a vezmi veci do vlastných rúk ešte dnes.

  Ako dosiahnuť svoj cieľ a zmeniť prácu

  Ukážeme ti cesty, ktoré si môžeš zvoliť, aby si sa už o niekoľko mesiacov dostal z profesionálneho hľadiska na úplne iné miesto ako dnes. Navyše ti poskytneme nástroje, vďaka ktorým zistíš, aké sú tvoje silné stránky a ako ich využiť pri prezeraní pracovných ponúk.

  Už nechcem čakať!

  Uvoľni sa! Dokážeš viac, ako si myslíš. Naučíme ťa JavaScript od základov s využitím skúseností, ktoré už máš. To je náš tajný recept na úspech!

  prihlásiť sa na webinár

  Spoznaj naše kariérne možnosti.

  Táto webová stránka používa súbory cookie.

  Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistite viac.

  Áno, súhlasím