SDA / Webináre / Java

Objav svet kariérnych príležitostí v Jave.

Netflix, Spotify, Uber – všetky majú niečo spoločné s Javou!
Či už si nováčik alebo skúsený vývojár, tento bezplatný webinár ti predstaví možnosti, ktoré Java ponúka v oblasti softvérového vývoja a kariérneho rastu

prihlásiť sa na webinár

Dátumy a časy webinárov

 • dátum
  18.04
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal

  Čo sa na webinári dozvieš?

  1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

   Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT na Slovensku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

  2. Zoznámiš sa s technológiou, ktorú si vyberieš

   Dozviete sa, čo je to JAVA a ako sa stať juniorským Java developerem.

  3. Dozvieš sa o programe kurzu

   Zistíš, čo sa na kurze naučíš a dozvieš sa o pracovných nástrojoch Java developera. Predstavíme ti dostupné balíky kurzov a možnosti financovania. Vyberieš si možnosť, ktorá ti najviac vyhovuje.

  Prečo si vybrať Javu?

  Java je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí chcú rýchlo vstúpiť do odvetvia IT. Spoločnosti investujú veľké prostriedky do vývoja a údržby tohto jazyka. Výsledok je vidieť na pracovných ponukách. Zamestnávatelia aj dnes najviac hľadajú vývojárov v jazyku Java. Zisti, aké výhody má tento jazyk.

  Java je všade

  Je to najobľúbenejší programovací jazyk – písanie kódu, ladenie a predovšetkým učenie je oveľa jednoduchšie ako pri iných programovacích jazykoch. Javu používa viac ako 15 miliónov zariadení!

  Jazyk, ktorý používajú giganti

  Javu používajú veľké svetové korporácie. Medzi ne patria napríklad spoločnosti Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, Intel, Netflix a NASA.

  Otvorený trh práce

  Java je mimoriadne žiadaný programovací jazyk. Trh je plný ponúk pre programátorov! Nemusíš mať veľa skúseností, aby si bol pre svoju budúcu spoločnosť užitočný

  Vysoké platy už od juniorského veku

  Správy ukazujú, že v roku 2021 mohol junior očakávať na pracovnú zmluvu až 1900 EUR mesačne.

  Lepšie obdobie už nebude!

  Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

  prihlásiť sa na webinár

  Vedel si, že…

  NASA používa Javu na množstvo zaujímavých aplikácií. Jednou z nich je World Wind – virtuálny glóbus, ktorý ti umožní preskúmať akékoľvek miesto na Zemi a dokonca aj mimo našej planéty! Súčasná podoba World Wind je založená na súbore Java SDK.

  Štruktúra spoločností Netflix, Spotify a Uber je založená na Jave. A najpopulárnejšia hra všetkých čias, Minecraft, bola napísaná v jazyku Java. Notch, tvorca Minecraftu, napísal hru v jazyku Java, ktorý neskôr kúpila spoločnosť Microsoft, a nová verzia hry bola vydaná v jazyku C++.

  Java sa používa na vývoj mobilných aplikácií pre Android. Či už ide o aplikácie na zvýšenie produktivity (ako Asana), cestovanie (Airbnb) alebo platobné aplikácie (Venmo), Java je nevyhnutnosťou. A hádaj, v čom bola naprogramovaná hra Pokemon Go?

  V Jave nie je nedostatok peňazí! Plat programátora po dvoch rokoch praxe sa pohybuje od 2 200 do 2 600 EUR mesačne. To stojí za zmenu kariéry, však?

  Kódovať môže každý. Hoci niektoré pracovné pozície vyžadujú vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky alebo v príbuznom odbore, programovať sa môžeš naučiť aj sám. V našom kurze získaš nielen vedomosti, ale aj svoj prvý vlastný projekt, ktorý budeš môcť ukázať potenciálnym zamestnávateľom.

  Lepšie obdobie už nebude!

  Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

  prihlásiť sa na webinár

  Spoznaj naše kariérne možnosti.