SDA / Webináre / Python

Zoznám sa s kariérnymi možnosťami vo svete vývoja.

Python je skvelým vstupom do sveta programovania, či už si začiatočník alebo skúsený vývojár. Na tomto bezplatnom webinári sa dozvieš, ako Python otvára dvere k širokým možnostiam v oblasti softvérového vývoja.

Prihlasujem sa na webinár

Dátumy a časy webinárov

 • dátum
  16.04
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal

  • dátum
   22.04
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal

   Čo sa na webinári dozvieš?

   1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

    Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT na Slovensku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

   2. Zoznámiš sa s technológiou, ktorú si vyberieš

    Dozvieš sa, čo je to front-end a ako sa stať juniorským vývojárom v jazyku Python.

   3. Dozvieš sa o programe kurzu

    Zistíš, čo sa na kurze naučíš a dozvieš sa o pracovných nástrojoch Python Developera. Predstavíme ti dostupné balíky kurzov a možnosti financovania. Vyberieš si možnosť, ktorá ti najviac vyhovuje.

   Prečo by sis mal vybrať Python?

   Najjednoduchší programovací jazyk

   Python sa považuje za jeden z najjednoduchších programovacích jazykov. Odporúča sa najmä ľuďom, ktorí robia prvé kroky v oblasti IT. Rýchlo sa naučíš programovať a získaš motiváciu pre ďalšie učenie.

   Flexibilita

   Python je mimoriadne flexibilný jazyk. Umožňuje ti každú chvíľu skúšať nové veci. Nemusíš sa držať pevného rámca ako pri iných programovacích jazykoch. Vďaka tomu sa ľahšie učí a používa v rôznych situáciách.

   Čistota kódu

   Python bol vyvinutý tak, aby bol napísaný kód čistý a prehľadný. To umožňuje programátorovi rýchlo skontrolovať štruktúru kódu a pochopiť ho.

   Otvorený trh práce

   Trh práce je pre teba otvorený. Python používajú spoločnosti ako Facebook, Netflix a NASA! Tento jazyk používa naozaj veľa spoločností. Nájsť si prácu nemusí byť vôbec ťažké. Na začiatku svojej kariéry môžeš zarobiť až 2 300 EUR.

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   Vedel si, že…

   Možno ťa to prekvapí, ale Python nie je pomenovaný podľa slávneho hada, ale podľa populárneho televízneho seriálu zo 70. rokov “Monty Python’s Flying Circus”.

   Python je jedným z mála programovacích jazykov, ktoré boli označené ako oficiálny jazyk Google. Python sa stal jedným z oficiálnych programovacích jazykov spoločnosti Google vďaka svojej efektívnosti. Je pre nich prínosom, pretože sa jednoducho používa aj pri rozsiahlych projektoch. Dokonca aj YouTube používa programovanie v jazyku Python.

   Mnoho ľudí tvrdí, že Python je jednoduchý jazyk. Základným dôvodom tohto tvrdenia je, že Python je podobnejší angličtine ako iné programovacie jazyky. Je ľahké zistiť, čo jednotlivé riadky kódu umožňujú. Všetko je jednoduché a priamočiare.

   Python je univerzálny programovací jazyk. V skutočnosti sa dá použiť v širokej škále scenárov kódovania, ako je vývoj webových stránok, umelá inteligencia, strojové učenie, dátová analytika, internet vecí a mnohé ďalšie.

   Priemerný plat python programátora je približne 2 500 EUR mesačne. Skúsenejší programátor si môže zarobiť až 3 300 EUR!

   Tvoja zmena v troch krokoch

   Upokoj sa – už to máš v sebe

   Bojíš sa, že to nezvládneš a že testovanie je pre teba čierna mágia? Uvoľni sa. Vieš viac, ako si myslíš. Naučíme ťa všetko od základov s využitím skúseností, ktoré už máš. To je náš tajný recept na úspech.

   Prihlasujem sa na webinár

   Spoznaj naše kariérne možnosti.