>>kurzy so 40% zľavou!<<

Bezplatný webinár – Tester softvéru

Staňte sa IT superhrdinom! Odhaľuj chyby iných.

Máš už dosť monotónnosti a pocitu, že si ťa v práci nevážia? Je čas uvoľniť svoje superschopnosti a stať sa testerom.

Tester softvéru je zodpovedný za overovanie správneho fungovania softvéru alebo systému a vykonávanie funkčných testov. Prostredníctvom manuálneho testovania softvérových aplikácií zabezpečuje, aby kvalita produktu spĺňala očakávania všetkých. Výsledkom práce testera je odstránenie chýb, čo frustruje koncových používateľov.
Zúčastni sa bezplatného webinára a zoznám sa s nami online.

prihlásiť sa na webinár
 • dátum
  18.08
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal  • dátum
   06.09
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal   Vedel si, že…?

   1. Nerozpoznané chyby softvéru môžu stáť spoločnosti milióny? Nehovoriac o strate reputácie, ktorá je k nezaplateniu.

   2. Uchádzači o prácu nemusia mať žiadne vysokoškolské vzdelanie, väčšina softvérových testerov sa vzdeláva priamo v praxi. Softvérové spoločnosti v skutočnosti často uprednostňujú niekoho, kto je otvorený učiť sa nové postupy testovania špecifické pre ich softvér.

   3. Vyhliadky na rast zamestnanosti naznačujú priaznivú istotu zamestnania. V ére informačných technológií bude vývoj softvéru pre mobilné zariadenia, cloud computing a riadenie podnikov ešte mnoho rokov veľmi žiadaný a súčasťou tohto dopytu bude aj potreba testovania kvality.

   4. Testeri nielen testujú, ale aj chápu proces vývoja a obchodné ciele softvéru. Dokážu k softvéru pristupovať komplexne a zabezpečiť, aby fungoval tak, ako má. Testeri softvéru sa označujú aj ako “inžinieri zabezpečenia kvality”, pretože sa musia zamerať na všetky aspekty procesu vývoja.

   5. Nástupný plat juniorského testera softwaru je približne 1 400 EUR. Senior tester a tester automatizácie berie až 2 800 EUR.

   Prečo je Software tester vhodný práve pre teba?

   Pravdepodobne si kládneš otázku – som si istý, že je to správna voľba? Stojí software tester kurz za môj čas? Odpoveď je jednoduchá. Rozhodne áno. Ak však potrebuješ presvedčivý argument, pozrime sa na fakty.

   Tester každý deň čelí novým výzvam. Riešenie hádaniek je pre neho každodennou rutinou. Adrenalín? To ho najviac vzrušuje. Ak ťa otravuje monotónnosť a opakujúce sa činnosti, uvoľni svoje superschopnosti a pusti sa do práce.

   Bez testerov, ktorí odhaľujú chyby v softvéri, by mnohé spoločnosti trpeli nielen zlou povesťou, ale aj nespokojnými zákazníkmi. Nehovoriac o finančných stratách, ktoré chyby spôsobujú.
   Baví ťa hľadanie chýb?

   Máš kreatívnu myseľ a chceš ju efektívne využiť? Perfektné! Kreativita je pre testera softvéru nevyhnutnosťou. Vychádzaj z vlastných nápadov, testuj a využívaj chyby iných.

   Ak chceš dobre zarábať a mať široké možnosti rozvoja, neváhaj – práca testera softvéru je pre teba to pravé. Náboroví pracovníci neustále hľadajú efektívnych testerov a trh práce rastie obrovským tempom.

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   O čom budeme hovoriť?

   Prečo by si mal zvážiť zmenu

   Vieme, že zmena je spojená so strachom a úzkosťou. Ale stáť na mieste je ešte horšie. Zisti, ako sa môžeš rozhodnúť urobiť prvý krok a dať si šancu na lepšiu budúcnosť. Dôveruje nám už 15 000 ľudí, ktorí s nami zmenili svoju kariéru.

   Ako urobiť prvý krok už dnes

   Už nemusíš čakať. Zoznám sa s príbehmi ľudí, ktorí sa rozhodli pre zmenu, hoci mali veľa obáv ako ty. Už viac nepredbiehaj ostatných a vezmi veci do vlastných rúk ešte dnes.

   Ako dosiahnuť svoj cieľ a zmeniť prácu

   Ukážeme ti cesty, ktoré si môžeš zvoliť, aby si sa už o niekoľko mesiacov dostal z profesionálneho hľadiska na úplne iné miesto ako dnes. Navyše ti poskytneme nástroje, vďaka ktorým zistíš, aké sú tvoje silné stránky a ako ich využiť pri prezeraní pracovných ponúk.

   Už nechcem čakať!

   Uvoľni sa! Dokážeš viac, ako si myslíš. Naučíme ťa testovat softvér od základov s využitím skúseností, ktoré už máš. To je náš tajný recept na úspech!

   prihlásiť sa na webinár

   Spoznaj naše kariérne možnosti