SDA / Webináre / software tester

Objav svet efektívneho testovania softvéru a kariérnych príležitostí v tejto oblasti.

Softvér Tester zohráva kľúčovú úlohu v zaistení kvality softvéru pred jeho nasadením. Tento bezplatný webinár ti predstaví dôležité princípy a možnosti, ktoré Software Testing ponúka.

Chcem vedieť viac

Dátumy a časy webinárov

 • dátum
  11.06
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal

  • dátum
   03.07
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal

   Čo sa na webinári dozvieš?

   1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

    Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT na Slovensku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

   2. Zoznámiš sa s technológiou, ktorú si vyberieš

    Dozviete sa, čo je to Softvér tester a ako sa stať juniorským testerem softvéru.

   3. Dozvieš sa o programe kurzu

    Zistíš, čo sa na kurze naučíš a dozvieš sa o pracovných nástrojoch softvér testera. Predstavíme ti dostupné balíky kurzov a možnosti financovania. Vyberieš si možnosť, ktorá ti najviac vyhovuje.

   Nevyhovuje ti termín živého webinára v pracovný deň?
   Pozri sa na záznam v sobotu o 17:00 hod.

   Pozri sa na záznam webinára Software Tester a spýtaj sa na čokoľvek v chate, na všetky otázky ti odpovieme po webinári do 24h.

   Počas webinára sa zoznámiš s odborom Software Tester a zistíš, prečo je to najlepšia vstupná pozícia do sveta IT. Tešiť sa môžeš na ukážkovú mini lekciu, príklady v praxi a zoznámiš sa aj s obsahom samotného kurzu.

   Záznam webinára prebieha cez platformu Clickmeeting a na pripojenie ti dorazí odkaz do emailu. Pokiaľ odkaz nedostaneš, skontroluj si spam vo svojom e-maile.

   Zaregistruj sa

   Prečo si vybrať softvérový tester?

   Výzvy každý deň

   Softvérový tester čelí novým výzvam každý deň. Každý deň rieši hádanky, ktoré skrýva nový softvér.

   Chytanie chýb

   Úlohou testera je zachytávať chyby v softvéri. Vďaka tebe spoločnosť nedostane pokutu za chybný softvér a vyhne sa nespokojným zákazníkom a zlej povesti. Si super hrdina, ktorý zachraňuje spoločnosť.

   Kreatívna práca

   Kreativita je pri práci softvérového testera nevyhnutnosťou. Choď mimo škatuľky, rozmýšľaj netradične, testuj a zarábaj na chybách iných.

   Jednoduchý vstup do sveta IT

   Mnoho ľudí si myslí, že cesta softvérového testera je ľahkým vstupom do sveta IT. Netreba mať dlhoročné skúsenosti, znalosti mnohých rôznych technológií.

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   Vedel si, že…

   Nerozpoznané chyby softvéru môžu stáť spoločnosti milióny? Nehovoriac o strate reputácie, ktorá je k nezaplateniu.

   Uchádzači o prácu nemusia mať žiadne vysokoškolské vzdelanie, väčšina softvérových testerov sa vzdeláva priamo v praxi. Softvérové spoločnosti v skutočnosti často uprednostňujú niekoho, kto je otvorený učiť sa nové postupy testovania špecifické pre ich softvér.

   Vyhliadky na rast zamestnanosti naznačujú priaznivú istotu zamestnania. V ére informačných technológií bude vývoj softvéru pre mobilné zariadenia, cloud computing a riadenie podnikov ešte mnoho rokov veľmi žiadaný a súčasťou tohto dopytu bude aj potreba testovania kvality.

   Testeri nielen testujú, ale aj chápu proces vývoja a obchodné ciele softvéru. Dokážu k softvéru pristupovať komplexne a zabezpečiť, aby fungoval tak, ako má. Testeri softvéru sa označujú aj ako “inžinieri zabezpečenia kvality”, pretože sa musia zamerať na všetky aspekty procesu vývoja.

   Nástupný plat juniorského testera softwaru je približne 1 400 EUR. Senior tester a tester automatizácie berie až 2 800 EUR.

   Tvoja zmena v troch krokoch

   Lepšie obdobie už nebude!

   Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

   prihlásiť sa na webinár

   Pozri sa na naše kurzy