SDA / Webináre / ux/ui design

Dláždi cestu používateľom – Výskum! Návrh! Zlepšovanie!

Navrhuj webové stránky a aplikácie, ktoré sa nedajú minúť! Príď na bezplatný webinár a dozvieš sa, v čom spočíva práca dizajnéra UX/UI

prihlásiť sa na webinár

Dátumy a časy webinárov

Táto udalosť sa už skončila.

Čo sa na webinári dozvieš?

  1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

    Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT na Slovensku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

  2. Zoznámiš sa s technológiou, ktorú si vyberieš

    Dozviete sa, čo je to UX/UI design a ako sa stať juniorským designerom.

  3. Dozvieš sa o programe kurzu

    Zistíš, čo sa na kurze naučíš a dozvieš sa o pracovných nástrojoch UX/UI designera. Predstavíme ti dostupné balíky kurzov a možnosti financovania. Vyberieš si možnosť, ktorá ti najviac vyhovuje.

Prečo si vybrať UX/UI?

Používateľský zážitok nie je náhoda. O tie najlepšie sa stará dizajnér UX/UI. Je to on, kto sleduje cesty používateľa a plánuje ich tak, aby reálne ovplyvnil minimálne jeho nákupné rozhodnutia!

Navrhovanie použiteľných webových stránok a aplikácií

Rozčuľujú ťa webové stránky a aplikácie, na ktorých nič nenájdeš? Môžeš to zmeniť. To je úloha dizajnéra UX/UI. Je to navrhovanie použiteľných, používateľsky prívetivých webových stránok a aplikácií.

Kreativita

Práca dizajnéra UX/UI je kreatívna. Najmä UI Designer je zodpovedný za navrhovanie pekných a funkčných rozhraní. Je na ňom, aby rozhodol, ako farebne bude produkt vyzerať.

Práca s ľuďmi

Dizajnér UX/UI je vo veľkej miere o práci s ľuďmi. V prvom rade je potrebné zistiť, ako sa používateľ na webe pohybuje, aké sú jeho bolestivé miesta. V prvom rade ide o rozhovor. Výskumník UX sa veľa dozvie z rozhovoru s používateľom a až potom pristúpi k návrhu.

Čo vlastne navrhujem?

Doslova všetko! Aplikácie pre smartfóny, webové stránky, rozhrania programov, obrazovky inteligentných hodiniek, aplikácie pre inteligentné televízory, aplikácie pre autá! UX/UI je všade tam, kde je aplikácia a kde je používateľ. Je to veľmi široké odvetvie, ktoré sa neustále vyvíja.

Lepšie obdobie už nebude!

Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

prihlásiť sa na webinár

Vedel si, že…

LinkedIn považuje zručnosti dizajnéra UX/UI za jedny z piatich najžiadanejších na trhu.

Podľa spoločnosti Kinsta je dôležitosť užívateľského zážitku na webe dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Len na základe zlého používateľského zážitku 70 % zákazníkov opustí webové stránky a už sa na ne nevráti.

So všetkými potrebnými teoretickými a praktickými zručnosťami dokážu dizajnéri vytvoriť vlastnú značku lepšie ako ostatní. A to nie kvôli informáciám, ktoré poskytujú, ale kvôli spôsobu ich prezentácie.

Ako dizajnér UX/UI budeš využívať svoju kreativitu, ako aj zmysel pre psychológiu a schopnosť vcítiť sa do bežného používateľa.

Priemerný plat na pozícii dizajnéra UX/UI je 2 560 EUR.

Tvoja zmena v troch krokoch

Lepšie obdobie už nebude!

Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

prihlásiť sa na webinár

Spoznaj naše kariérne možnosti