SDA / Webináre / ux/ui design

Preskúmaj svet UX/UI Designu.

UX/UI Design je kľúčovým faktorom pri vytváraní atraktívnych a intuitívnych užívateľských rozhraní. Pripoj sa na náš bezplatný webinár, kde ti priblížime princípy UX/UI Designu a ukážeme ti, ako tieto zručnosti môžu otvoriť cestu k zaujímavým kariérnym príležitostiam.

prihlásiť sa na webinár

Príď sa pozrieť na zaujímavý rozhovor s lektorkou kurzu.

Design je slovo, ktoré s tebou rezonuje? Naša lektorka kurzu to cíti rovnako a podelí sa s tebou, ako túto vášeň rozvíjať v úspešnú a stabilnú kariéru. Rozhovor s našou lektorkou kurzu UX/UI designu ti otvorí dvere do fascinujúceho sveta designu.

 • dátum
  03.06
  čas
  16:30
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal


  Dátumy a časy webinárov

  • dátum
   04.06
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal

   • dátum
    12.06
    čas
    18:00
    typ
    webinár
    lokalita
    na diaľku
    zúčastniť sa close modal

    Čo sa na webinári dozvieš?

    1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

     Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT na Slovensku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

    2. Zoznámiš sa s technológiou, ktorú si vyberieš

     Dozviete sa, čo je to UX/UI design a ako sa stať juniorským designerom.

    3. Dozvieš sa o programe kurzu

     Zistíš, čo sa na kurze naučíš a dozvieš sa o pracovných nástrojoch UX/UI designera. Predstavíme ti dostupné balíky kurzov a možnosti financovania. Vyberieš si možnosť, ktorá ti najviac vyhovuje.

    Nevyhovuje ti termín živého webinára v pracovný deň?
    Pozri sa na záznam v sobotu o 15:00 hod.

    Pozri sa na záznam webinára UX/UI Design a spýtaj sa na čokoľvek v chate, na všetky otázky ti odpovieme po webinári do 24h.

    Počas webinára sa zoznámiš s odborom UX/UI design a zistíš, prečo je to najlepšia vstupná pozícia do sveta IT a designu. Tešiť sa môžeš na ukážkovú mini lekciu, príklady v praxi a zoznámiš sa aj s obsahom samotného kurzu.

    Záznam webinára prebieha cez platformu Clickmeeting a na pripojenie ti dorazí odkaz do emailu. Pokiaľ odkaz nedostaneš, skontroluj si spam vo svojom e-maile.

    Zaregistruj sa

    Prečo si vybrať UX/UI?

    Používateľský zážitok nie je náhoda. O tie najlepšie sa stará dizajnér UX/UI. Je to on, kto sleduje cesty používateľa a plánuje ich tak, aby reálne ovplyvnil minimálne jeho nákupné rozhodnutia!

    Navrhovanie použiteľných webových stránok a aplikácií

    Rozčuľujú ťa webové stránky a aplikácie, na ktorých nič nenájdeš? Môžeš to zmeniť. To je úloha dizajnéra UX/UI. Je to navrhovanie použiteľných, používateľsky prívetivých webových stránok a aplikácií.

    Kreativita

    Práca dizajnéra UX/UI je kreatívna. Najmä UI Designer je zodpovedný za navrhovanie pekných a funkčných rozhraní. Je na ňom, aby rozhodol, ako farebne bude produkt vyzerať.

    Práca s ľuďmi

    Dizajnér UX/UI je vo veľkej miere o práci s ľuďmi. V prvom rade je potrebné zistiť, ako sa používateľ na webe pohybuje, aké sú jeho bolestivé miesta. V prvom rade ide o rozhovor. Výskumník UX sa veľa dozvie z rozhovoru s používateľom a až potom pristúpi k návrhu.

    Čo vlastne navrhujem?

    Doslova všetko! Aplikácie pre smartfóny, webové stránky, rozhrania programov, obrazovky inteligentných hodiniek, aplikácie pre inteligentné televízory, aplikácie pre autá! UX/UI je všade tam, kde je aplikácia a kde je používateľ. Je to veľmi široké odvetvie, ktoré sa neustále vyvíja.

    Lepšie obdobie už nebude!

    Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

    prihlásiť sa na webinár

    Vedel si, že…

    LinkedIn považuje zručnosti dizajnéra UX/UI za jedny z piatich najžiadanejších na trhu.

    Podľa spoločnosti Kinsta je dôležitosť užívateľského zážitku na webe dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Len na základe zlého používateľského zážitku 70 % zákazníkov opustí webové stránky a už sa na ne nevráti.

    So všetkými potrebnými teoretickými a praktickými zručnosťami dokážu dizajnéri vytvoriť vlastnú značku lepšie ako ostatní. A to nie kvôli informáciám, ktoré poskytujú, ale kvôli spôsobu ich prezentácie.

    Ako dizajnér UX/UI budeš využívať svoju kreativitu, ako aj zmysel pre psychológiu a schopnosť vcítiť sa do bežného používateľa.

    Priemerný plat na pozícii dizajnéra UX/UI je 2 560 EUR.

    Tvoja zmena v troch krokoch

    Lepšie obdobie už nebude!

    Začni pracovať v IT, žiť v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako ti môžeme pomôcť.

    prihlásiť sa na webinár

    Pozri sa na naše kurzy