MESIAC DESIGNU  – 30% zľava na kurz UX/UI Design – do 17.6.2024

SDA / Webináre / Webinar – AI Engeneer

Postav sa do popredia technologického vývoja!

Podieľaj sa na vývoji AI, ktoré môžu mať zásadný vplyv na spoločnosť, priemysel a vedu.

Kurz AI Engineer poskytuje komplexný prehľad o AI a strojovom učení, programovaní v Pythone, spracovaní dát, neurálnej siete a Deep Learning.

Chcem sa dozvedieť viac
 • dátum
  20.06
  čas
  18:00
  typ
  webinár
  lokalita
  na diaľku
  zúčastniť sa close modal

  • dátum
   26.06
   čas
   18:00
   typ
   webinár
   lokalita
   na diaľku
   zúčastniť sa close modal

   Čo sa na webinári dozvieš?

   1. Ako vyzerá trh práce v oblasti IT?

    Počas stretnutia sa dozvieš, ako vyzerá trh práce v oblasti IT v Česku a vo svete. Dozvieš sa o výhodách vstupu do odvetvia IT.

   2. Poznáš vybranú technológiu

    Dozvieš sa, čo je to strojové učenie a ako sa stať odborníkom na umelú inteligenciu.

   3. O programu kurzu

    Zistíš, čo sa v kurze naučíš a ako si môžeš v tejto oblasti naštartovať svoju novú kariéru.

   Nevyhovuje ti termín živého webinára?
   Pozri sa na záznam.

   AI Engineer

   Pozri sa na záznam webinára AI Engineer.

   Počas webinára sa zoznámiš s odborom a zistíš, prečo sa bez znalostí AI v budúcnosti nezaobídeš. Tešiť sa môžeš na ukážkovú mini lekciu, príklady v praxi a zoznámiš sa aj s obsahom samotného kurzu.

   Pozri sa na záznam webinára

   Prečo si vybrať AI Engineering.

   Predná hrana technologického pokroku.

   Práce v oblasti AI a strojového učenia ťa stavajú do popredia technologického vývoja. Máš príležitosť pracovať na riešeniach, ktoré môžu mať zásadný vplyv na spoločnosť, priemysel a vedu. Od vývoja inteligentných asistentov cez pokročilé systémy na rozpoznávanie obrazu až po revolučné spôsoby, akými môže AI zmeniť spôsob, akým pracujeme a žijeme.

   Vysoký dopyt

   S rýchlym rozvojom AI a strojového učenia rastie dopyt po odborníkoch v týchto odboroch. Firmy hľadajú talenty, ktoré môžu pomôcť vyvíjať a implementovať inovatívne AI riešenie. Tento vysoký dopyt sa odrazí aj vo veľmi konkurenčných platoch a výhodách pre AI inžinierov, čo robí z tejto kariéry veľmi lukratívnu voľbu.

   Široké spektrum aplikácií

   Umelá inteligencia a strojové učenie nachádzajú uplatnenie v mnohých odvetviach, vrátane zdravotníctva, financií, automobilového priemyslu, zábavného priemyslu a mnohých ďalších. To znamená, že ako AI Engineer môžeš pracovať na projektoch, ktoré ťa skutočne zaujímajú a ktoré majú zmysluplný vplyv na svet.

   Neustály osobný a profesijný rast

   Odbor AI sa neustále vyvíja, čo znamená, že sa budeš musieť neustále učiť a adaptovať na nové technológie, metódy a nástroje. To prináša výzvy, ale taktiež umožňuje neustály osobný a profesijný rast. Kariéra v AI je ideálna pre tých, ktorí hľadajú dynamické pracovné prostredie, kde sa môžu neustále rozvíjať a byť na špičke inovácií.

   Lepší čas už nebude!

   Vstup do odvetvia IT, maj pokojný život a už nikdy žiadne starosti s peniazmi.

   Prihlás sa na webinář

   Vedel si, že…?

   Umelá inteligencia (AI) má svoje korene až v 50. rokoch 20. storočia? Prvá konferencia, ktorá sa zaoberala “myšlienkovými procesmi simulovanými počítačom”, sa konala v Dartmouth College v roku 1956 a je považovaná za oficiálny zrod odboru umelej inteligencie. Toto stretnutie položilo základ pre vývoj AI, ako ju poznáme dnes.

   AI technológie sú zaradené do dvoch hlavných kategórií: slabá AI a silná AI? Slabá AI, tiež známa ako úzka AI, je navrhnutá a vycvičená pre konkrétnu úlohu, zatiaľ čo silná AI má schopnosti všeobecného inteligentného konania, ktoré napodobňuje ľudskú inteligenciu a môže vykonávať akúkoľvek intelektuálnu úlohu, ktorú by človek mohol.

   Prvý program schopný hrať šach proti ľudskému protihráčovi bol vyvinutý už v roku 1951? Hoci tento raný šachový program mohol hrať iba veľmi základné partie, otvoril dvere pre rozvoj zložitejších hier a simulácií, ktoré dnes používajú pokročilé AI algoritmy pre stratégiu a učenie.

   Tvoja zmena v troch krokoch

   Lepší čas už nebude!

   Pusť sa do IT, ži v pokoji a už nikdy sa nestaraj o peniaze. Pozri sa, ako Ti môžeme pomôcť.

   Prihlásiť sa na webinár

   Pozri sa na naše kurzy

   Aké sú naše ďalšie kariérne cesty?